SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 659990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1317
No bo ja w ogóle lajtowa jestem to i lajtowo artro przeszlam. Wszystko zalezy od organizmu i nastawienia. Trzeba to wszystko z uśmiechem brać.
Cewnikiem się nie przejęłam, poprosiłam o wyjęcie jak tylko zaczęlam się kontrolować. A że furagina poszla w obieg to normalne u wszystkich po cewniku(fakt uciążliwe bylo w nocy sięgać po basen co godzine jak jeszcze z drenem i bez kul, a potem o kulach byle szybciej do toalety).
Zastrzyki w szpitalu dosatalam od nich a po szpitalu kupowalam sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
JA też w szpitalu dostawałam od nich,a po szpitalu musiałam sama kupić,ale wiem,że często każą ze swoimi przyjść.
Fonsito,ja z tym cewnikiem zrobiłam idenntycznie,jak tylko czułam,że sama dam radę,to poprosiłam o wyjęcie.
No i ja chciałam w sumie mieć artroskopię,żeby zobaczyć,jak kolano od środka wygląda (oczywiście oprócz tego,żeby w końcu przestało boleć).

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Fonsito, masz wręcz terapeutyczne właściwości, ale nie pomagają na kolano tylko na mózg ). Pełna optymizmu jadę jutro rano do szpitala i przekonana jestem, że wszystko będzie dobrze!
Saida, dobrze, że dodałaś, że Cię bolało, bo to tak zabrzmiało jak byś zrobiła artro z czystej ciekawości )
Dzięki, dziewczyny i chłopaki, czuję się totalnie wyluzowana dzięki Wam.
Obejrzałam te ampułkostrzykawki, na szczęście igła nie jest zbyt długa, moje sadełko w sam raz, dobrze, że te moje ćwiczenia mięśni brzucha niewiele dały, bo w taką samą skórę byloby trudno... )
Odezwę się już po...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
W takim razie trzymamy kciuki,żeby u Ciebie było tak samo lajtowo,jak u nas
CAłym serduszkiem jestem sobą

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Saida, che, che, przeczytaj to co napisałaś! Ja też całym sercem jestem sobą . Wiem jednak co miałas na myśli, wielkie dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
dzisiaj po wuefie zaczął mnie boleć piszczel w lewej nodze w tym miejscu gdzie piszczel się już kończy i zaczyna kolano. Jak siedze to mnie nie boli, jak biegam to też praktycznie nic nie czuje ale gdy robie przysiad to czuje całkiem mocny ból;/ I gdy dotykam tego miejsca mocniej ręką to też czuje ból. Czym to może być spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Gita - oczywiście jestem z Tobą,a nie jestem sobą

Kolego wyżej,najlepiej zwróć się do wróżki,my Ci nie wywróżymy co Ci jest na podstawie takich objawów.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1317
Gita, trzymaj się, będzie dobrze! Jak będziesz w domku to daj znać co u Ciebie. Jak cewnik ;)(zresztą u Ciebie może być niepotrzebny) Dziękuję za miłe słowa.
Buźki

Zmieniony przez - Fonsito w dniu 2008-03-10 23:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
a nie macie żadnych przypuszczeń co to może być? może po prostu gdzieś się uderzyłem i mnie boli ale nic sobie takiego nie przypominam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1331
Jeśli nie minie Ci ten ból, to najlepiej wybierz się do dobrego ortopedy. Nie piszesz z której strony Ciebie boli, poza tym ból może promieniować z różnych części (tak mi się wydaje), więc przez internet nikt Ci nic sensownego nie powie. Poza tym jak kończy się piszczel, to kłykcie stykają się z 2 łąkotkami. Więc może masz problem z chrząstką, może z łakotką, a może własnie tylko sie uderzyłeś i nic poważnego się nie stało.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium