SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 658862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 583
hej. jak pisałam mialam biowchłanialne. glówna zaleta - po 24 miesiacach nie powinno być po nich śladu. a tytanowe się wyciąga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
Ktoś miał rekonstrukcje wiązadeł krzyżowych przednich i mu sie udała ? lub nie? prosze o odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 583
właściwie cały ten temat o tym jest.. i o rehabilitacji po takim zabiegu.. poczytaj trochę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
ooo, to nie wiem czy mowimy o tych smaych srobach tytanowych, bo z tego co mi mowiono to te tytanowe rowniez sie wchlaniaja, w ciagu 2-4 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
pw_maciek, kopniesz pilke i to nie raz jeszcze, tylko niestety troche czasu uplynie zanim to nastapi, po rekonstrukcji ACL ok. 8 m-cy potrzebowac bedziesz aby wrocic do pelnej sprawnosci, ale ponoc sie da :) ja tez jestem przed reonstrukcja, nie jest tak zle, a kloano masz opuchniete, bo jakby nie patrzec byla pewna ingerencja i to sie musi zagoic, glowa do gory !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
Dobre pocieszenie ;) , Najgorzej sie boję ze po tej rekonstrukcji jednak dalej będzie złe :(( . A czym może byc spowodowane uszkodzenia więzadła przedniego krzyzówego , zaznaczam że raczej nigdy nie skręciłem , upadłem tragicznie , nic z tych rzeczy a słyszałem własnie ze przez te rzeczy przede wszystkim więzadła siadają. Może przez to że gram w piłke juz 7 lat ? i jakięs obciązenie więzadla??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 583
hella, są dwie opcje:D albo Ty źle zrozumiałaś albo moja wiedza nie jest wystarczająco szeroka:) nigdy nie słyszałam o tytanie, który rozpuszcza się w kolanie.. ale może ktoś inny się wypowie;]

pw_maciek, generalnie rzecz biorąc sporty takie jak narciarstwo, tenis i piłka nożna stanowią dla acl największe zagrożenie.
mój znajomy miał rekonstrukcję i zbyt wcześnie zaczął grać w piłkę; skończyło się na tym że wyrwał śruby z kości;] a wtedy zabawa zaczyna się od nowa. więc chyba nie warto się śpieszyć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
ja nieszczesliwie upadlam na nartach, mialam nierownomiernie rozmieszczony ciezar ciala, poza tym pod pewnym katem do stoku, i mi chrupnelo w kolanie i jak sie okazalo po pierwszej artro, ACL sie bylo zerwalo, pewnie to twoje paroletnia przygoda z pilka ma wplyw na stan twojego kolana, w koncu sport to zdrowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
k_remy, dopytam dopytam, ale dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
A resonans wykaże uszkodzenie? , W końcu lepiej byc pewniejszym co do lekarzy . Tak to jest;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium