SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 658346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak o cewniku,to o mnie mowa Po prsotu chciało mi się mocno siusiu, a znieczulenie jeszcze trzymało w "tamtych" rejonach,więc trzeba było cewnikować. Miałam cewnik coś koło 7-8 godzin.

Ćwiczyć po arto zazwyczaj można po 3-6 miesiącah,ale to zależy od tego,co w kolanie było robione. Jak sama diagnostyka,to po dwóch tygodniach można śmigać,jak łąkotki to właśnie 3-6 miesięcy (przy szyciu 6-12), przy rekonstrukcji ACL rok-dwa lata. Do tego dochodzą jeszcze różnice indywidualne

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Saida -> Ty masz jakies przedwojenne informacje z ta przerwa od sportu po operacji...ja mialem szyta łąkotke niedawno i wrocic do treningu moge po 3 miesiacach a na mecz i full obroty po 6
To samo sie tyczy rekonstrukcji ACL. Wczoraj rozmawialem z lekarzem ktory mnie operowal i bedzie robil mi rekonstrukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie przesadzajmy z przedwojennymi

Może masz po prostu konkretniejszego lekarza,niż większość ludzi - to oczywiście na plus dla niego.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
oby tak ladnie bylo w rzeczywistosci jak i na papierze...mimo i tak sobie nie wyobrazasz takiej przerwy bez sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
hehe z cewnikiem to ja tez mialem akcje bo pielegniarki po operacji powiedzily ze musze oddac mocz a ja ze mi sie nie chce wiec One no to zalozymy cewnik eheh kurla za 15 min sikalem do kaczki ja dzidzius.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Ble...Ale mieliście znieczulenie w kręgosłup, jak tak to może mi się poszczęści bo ja będę usypiany, jak nie to ja się muszę wysiusiać przed operacją.
Czyli jakieś pół roku po rekonstrukcji można ćwiczyć?

Zmieniony przez - bubak92 w dniu 2009-01-01 14:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja miałam dwa znieczulenia podczas jednej operacji I w kręgosłup i takie,że spałam całkowicie. Kłucie w kręgosłup średnio przyjemne,aczkolwiek niebolesne.

Cewnikowanie po kłuciu w kręgosłup nie jest normą.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Ale nie ze nie moge zgiac bo moge tylko lekarze powiedzieli zebym nie zginala ;] ide taraz do lekarza w styczniu too bedzie wszystko wiadomo mam nadzieje ze sie poprawil stan moich kolan... Ja jestem z Krakowa a dokladniej Zakopianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 583
ja miałam rekonstrukcje w Zakopanem:) u kogo sie leczysz>?

//edit
hmm.. :D teraz tak pomyślałam ze może chodzić o Zakopiankę na południu Krk.. ;D

Zmieniony przez - k_remy w dniu 2009-01-02 13:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
ja bede miał z Zakopanem rekonstrukcje ACL. U kogo miałaś k_remy rekonstrukcje? dr Papież?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium