SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 659943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Motyl, co będą Ci robić podczas artroskopii? No bo jak wiadomo, że masz uszkodzone ACL można spróbować, by od razu zrobili rekonstrukcję, choć to zależy od kondycji nogi.
Niestety u nas z reguły robią arto tylko by zobaczyć co i jak i usunąć ewentualnie uszkodzone więzadło, później ból, rehabilitacja, czekanie na rekonstrukcję i znowu wszystko od nowa - ból i rehabilitacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
Mam zerwane więzadło więc wydaje mi się że cała rekonstrukcja.Ortopeda powiedział że w Rzeszowie robią to nieźle, wspominał coś o Zakopanym. Miał ktoś operacje w tych miastach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Witam. Ja tez bede miec zabieg. W Rzeszowie tzn gdzie? Jakbys mogl powiedziec byl bym wdzieczny? Bo mieszkam w okolicy?

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2008-12-01 17:45:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
Powiedział tylko że w Rzeszowie nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1558
Witaj Rulezzz wlasnie jestem po atroskopi kolana mam zerwane wiazadla boczne, rekonstrukcja czeka mnie napoczatku stycznia. Przy pierszym zabiegu oczyszczali mi kolano teraz chodze na rehabilitacje zeby wzmocnic miesien 4-glowy. Mialem atroskopie robiona kolo Rzeszowa(Strzyzów)

chcesz cos wiecej to pisz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
Ile czekałeś na zabieg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Kto robil ci zabieg? Nie wiedzialem ze tam wykonuja takie zabiegi. Jak dlugo musiales czekac? robiles to na nfz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1558
Na 1 zabieg czekałem ok. 1 tygodnia, a 2 zabieg mam na poczatku stycznia (jakies 1.5miecha, bo musze odbudowac miesien)
Zabieg robił mi Harmata uwazam ze zna sie na rzeczy POLECAM !
Tak robilem to na NFZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
Wie ktoś jak i gdzie robią to ludzie w krakowie?? Mógłbyś dać namiary na tą klinike w Strzyżowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
Wogóle byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podał kilka zakładów gdzie wykonuje się takie zabiegi. Jestem studentem i studiuje w Krk i chciałbym to tu zrobić. Po operacji po jakim czasie jest możliwość chodzenia( na zajęcia)??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium