SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152907

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój ideał wychodzi tylko raz w roku, w dodatku co roku w innych kolorach. także ten - trochę lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzień dobry





dobre video na poprawe samopoczucia jak ktoś wstał nie tą k***a nogą co trzeba i otoczenie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
mnie się przyda co prawda wstałam dobra noga ale mnie przeciagło tak w urzędach że od śniadania dopiero teraz zjadłam aż mi się rece trzęsą z głodu nadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Hera, w sobotę

Ja bardzo chciałam być uświadomiona, kupiłam sobie 2 staniki, dobrane na cyk cyk i co - pierwszy rozerwałam zaraz przy założeniu, drugi mi się źle nosi i dupy nie urywa. I zapał mi zwiędł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja sobie ostatnio kupiłam stanik. Miski trochę odstają, ale generalnie to był jedyny dobry model poza dziecięcymi
No i chyba trza będzie zacząć nosić jednak rozmiar 70/65B.

A Orsay ma mega rozmiarówkę, wczoraj weszłam w kurtkę w rozmiarze 32, mimo moich barków Ale trochę ciasnawa jednak była i za krótka, to wzięłam 36

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
każdemu dam się za cycki trzymać, ale nie studentowi politechniki. Musiała bym być ślepa albo zdesperowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli nie mam na co liczyć, ech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ja chce jesc. moja 'slaba silna wola' sie pojawia?: luncze dookola mnie..

freya jest the best-probowalam innych, ale jakos sie nie zgadzalo, i mi ten tego, tluszcz przemigrowal do miseczek, i obwod mi sie zmniejszyl. A niedlugo bede szukac wonderbra

btw dzieki oczyszczaniu weszlam w takie portki co to czekaly na lepszy czas, 4godziny mam je na doopie i juz w udach 'lataja', jak mnie to wkurza ze wszystkie spodnie szyje sie pod 'gruszki', u mnie jak w tylku i udach leza ok to w pasie sie nie zapne, cholera

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a co, chcesz potrzymać?
Po znajomości możemy się jakoś dogadać i zrobić wyjątek choć dużo nie mam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium