SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kubus to chlop czy latorosl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
latorośl mego chłopa 18- nasto letnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bunia - ja się jeszcze nie godzę, bo nie wiem na czym stoję tak na prawdę. Raczej powoli oceniam szansę, bo widzę, że teraz zupełnie inaczej chudnę niż jakieś 3 lata temu. Tylko pomiędzy wtedy a dziś dorobiłam się stresu zwieńczonego epizodami nerwicowymi, czy tam jak zwał tak zwał - ale było (nie)wesoło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Znaczy bardzo madra latorosl Ojca powiniem podszkolic jak z kobiemi postepowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
U mnie dokladnie to samo, ja wyladowalam na kozetce i licze, ze powoli dzieki kozetce uda mi sie nad tym zapanowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A po srodki farmakologiczne nie chce siegnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
jessu przy nich można cholery dostać ja z wieczną piana na pysku a oni 1,90 wiecznie mający lighta nawet ich wkurzyć się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
powodzenia dziołchy, powinnam mojego chłopa tam wysłać, bo ten wszystkim się stresuję przez co w wieku 28 lat utracił radość z życia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Kurcze a mnie najbardziej pomaga ruch jakos tak zapanować nad własna autodestrukcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
O tak A najbardziej pizganie zelastwem. Ja czasem sie do siebie usmiecham jak odpoczywam meidzy seriami i jestem zyebana
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium