SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Rakhu, pamiętam tę opowieść

Mój instruktor dostaje szału, jak widzi, że po wykrokach ze sztangą przerzucam sztangę nad głową, na barki i odkładam na ziemię I takim sposobem stoi nade mną całe 4 superserie, żeby mi toprzypadkiem nie przyszło do głowy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuj w Pure, będziesz wyglądał jak szczur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Przeżyłam siłownię! I chciałam powiedzieć, że Fela_72 jest cudowna, miła, pomocna, motywująca i tak tłumaczy, że nawet ja zrozumiałam Kochana dziewczyna!

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, Saida widziała i wymacała że palec żyje i jest fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
saida: skaranie boskie instruktorzy z babami mają :P zamiast pomachać różowymi hantelkami to się sztang zachciewa ;P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Mój trener osatnio za mną kucał przy MC sumo...ciekawe co sobie myślał.

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
raKhu1
Trenuj w Pure, będziesz wyglądał jak szczur


Akurat u nas Piur jest zayebiście wyposażona, tylko pedalskie towarzystwo i straszny tłok non stop.
I ci ślamazarni instruktorzy wciskający wszystkim trening personalny, a na innych nawet nie spojrzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mój się akurat bardzo cieszy i sam z siebie mi pomaga nawet przyćwiczeniach, gdzie kompletnie nie potrzebuję asekuracji

Poza tym jest na tyle fajny, że jak czegoś nie wie, to się nie kłóci, tylko doczytuje albo pyta mnie skąd, po co i dlaczego. No i "nowinki" od Marty bardzo lubi, a jej treningi podziwia

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
jak miło że mam siłownie 2 minuty na butach od domu i na dodatek jest tam wszystko co trzeba a teraz jeszcze zatrudnili dziewczynę instruktorkę sama ćwiczy juz ok 5 lat i mocno ogarnięta jest normalnie pełnia szczęścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczeciński piur to niestety porażka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium