SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66318
k***a do przodu na racku zrzucac zeby cie sztanga zabija ja p******e nie znam was ja myslalem ze poj**any jestem ze jak koncze przysiady z tylu to zrzucam sztange sprzodu przez glowe

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja dzisiaj jak poszłam to pan se ławkę w racka wciągnął i klatę robił mimo że 3 ławki wolne były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hubert81
W Galerii to pedalnia a nie siłownia jest.


wieczorem to wstyd tam iśc takie towarzycho jest (pomijam tłok), ja tylko rano chadzam :P a chodzę tam bo mam (póki co) 5min piechotą, planuję zbadać siłkę w arkadach

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
dobra ja jestem uczący się leszcz i często gęsto wypełzam spod zostawionej na tych wystających barierkach sztangi o takie coś jest http://www.littleblokefitness.com.au/wp-content/uploads/wpsc/product_images/thumbnails/FUSA-comm-power-rack.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W arkadach tez pedalnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to same pedalnie wybieram podświadomie widzę :P
katlak: zazdraszczam dostępu do tego sprzęta

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale nie słuchaj Krzysia, on pyerdoli tak jakby wszędzie były pomosty i full miejsca wokół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Taki rack to marzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no mnie też bramki dają komfort psychiczny w razie jak bym miała nie wstać. Zrzucić sztangę bezpiecznie to też sztuka jak by nie paczeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
rzucać to trzeba umieć, ja kiedyś chciałam rzucić hantla przy arnoldkach bo osłabłam coś i sobie prawie bark skręciłam :> ale ja to jestem czasem sportowiec specjanej troski :>

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium