SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Powiem Wam, że ja nie ogarniam ludzkiego myślenia w kategorii komplementów, że ktoś schudł. Mi najwięcej komplementów mówią obcy ludzie, którzy mnie regularnie widują, a np. znajomi, którzy widzą mnie sporadycznie udają greka. Ostatnio po pijaku jeden kolega wyrzucił z siebie jakiś stek komplementów, że schudłam nie do poznania - koleżanki zamilkły, ale żadna nie pociągnęła tematu. Żenada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
anister
dzieki, ale jakbym stala w niej bokiem to duza czesc efektu by przepadla

a obcasy i tak chcialabym jakies kupic


Wiesz, ale jest już efekt z przodu - połowa sukcesu! Jeszcze bok i gitarrra

Ja przy szpilkach mogę tylko doradzić, żeby miały platformę pod przednią częścią stopy - wtedy łatwiej wytrzymać, bo mniej stopa spada w czubek buta i cały ciężar ciała nie opiera się na poduszkach. Mam takie bez platformy i w moim przypadku są do wywalenia, boli mnie przód stopy po paru minutach

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Hmmm, nie wolno jeść ziemniaków na redukcji, a Obli w jednym z dzienników otyłej dziewczynie napisała, że ziemniak jest OK. To zależy od czegoś? Bo od czasu do czasu wciągnęłabym ziemniora z chęcią, ale się pogubiłam teraz.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kendra
Pyerdol to.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-09-07 16:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
zazdroszczą mimozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
baby są strasznie zawistne, wiesz one się Kendra bały pociągnąć bo same nie mają tak silnej woli, żeby za siebie wziąć, to po co poruszać temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a pewnie jakby usłyszały jak oiągnęłaś taką sylwetkę to tym bardziej by zamilkły, bo dla nich ciężka praca i pot na siłowni to inna galaktyka, lepiej się poużalać, taka mentalność wielu Polaczków niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
niech mi ktoś kawy przyniesie bo witki mi opadły po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Hubert ma racje: pyerdol to Kendra! sylwetke masz piekna , na zazdrosc nic nie poradzisz

Musia-tez to widzialam, ale nie wiem z tymi ziemniakami (jak patrze na inne miski na redukcji to tez zazdroszcze bo mi nie wolno nabialu i owocow- a wszyscy inni moga )

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium