SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Urządzenie to w kwestii mielenia, rozdrabniania, gotowania, robienia kremów, zup, deserów i wszystkiego co się tylko wymyśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Bulll, a tu sie nie zgodze Najwazniejsze w kuchnii to porzadny noz, a nie byle co za pare zlotych Z reszta mozna sobie poradzisc, nawet i z termomixem Nie wkuropatwia cie czyszczenie tego urzadzenia?? Bo ja mam znajomych, ktorzy maja i jak widze to mycie czyszczenie to mi sie smiac chce
A jestem gadzeciara i mam wszystko (lacznie z maszynka do produkcji lodow )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Nie wiem, jeszcze go sam nie myłem ale używam od 10 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A u mnie duzo frajdy z jedzenia ale zero efektu tego jedzenia, całe życie szypior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Nie kumam, znaczy na zone ten obowiazek spada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no, to ja tez chce takie co sie samo myje

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
w sumie może cena i wysoka, ale jak pomyślisz ile razem musiał byś zapłacić za te wszystkie pierdółki osobno to w sumie inwestycja i tak się opłaci.
Choć ja mogę żyć bez tego spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Mam go w firmie, wiec ma kto myć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
anister


Space, to dobrze ze w lidli, mam nadzieje ze lidl w uk tez to ma, a przepis podeslij na priwa, i daj znac jak dlugo to mozna przechowywac?



Będę pamiętać, pomyślę i wyślę na priv.

Przechowywać raczej niedługo, w lodówce tydzień-dwa.

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
oo własnie zmiana profilach została wgrana
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium