SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kittie, ale świetny:) ostatnio poszukiwalam szerszego paska tylko ze skory/materialu skoropodobnego(takiego szerokosci ponad 10cm), zeby podkreslal moja talie, ni cholery nie moglam znalezc ani na allegro ani w sklapach, wszystko z gumkami z tylu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
eee tam - my ze swoją matką żyjemy w atmosferze nieustannej rywalizacji. Jedna drugiej potrafi dop******ić tak, że aż łzy w oczach stają - chociaż ona już ostatnio nie potrafi mnie zgnębić bo ja mam to po prostu w dupie. A jakoś potrafimy żyć ze sobą, nawet nie na odległość i się dogadać - tylko ojciec cierpi na tym najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
No, ona od zawsze tak, np. porównywała zawsze jej oceny z moimi, mój ojciec do dzisiaj z tego ciśnie :D
A ja sobie kupiłam 2 staniki sportowe, jeden z nike i teraz się robi za duzy, wcześniej M byłaby ok, a teraz luzy mam w obwodzie. Chyba oddam psiapsiółce czy coś, póki nie zapocony na jament.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde Ola, wyślij jeszcze raz, bo coś nie doszło

piersi to ja mam małe niestety. albo i stety, zależy jak patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja koszulki wszystkie elastyczne kupuje albo bez rękawów bo jak łapy włożę w rękaw to mi wisi na klacie i talii - a jak ciasne na reszcie to nie mogę rękami ruszać i pod pachami uwiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
to co k***a, siekierą mam odrąbać?
Ja zawsze miałam niekobiece łapki - jak urosły za dzieciaka na gimnastyce tak na amen już takie zostały. Dwa patyki zwisające po obu stronach ciała są mi obce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ale już widzę, że nie mają tylu w sprzedaży co wtedy wpisz w allegro belinda sportowy - takie coś mam, myślę, że jest wiele podobnych o podobnych cenach w biustonoszach sportowych

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ja nie chce takiego stanika, co to ledwie przylega do skóry bo juz niejeden taki mierzylam- jeden podskok i cyce obolale..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium