SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zgadzam sie z Obli, partner nie zawsze zmienia sie z nami, i to co kiedys bylo dobre i pasujace pozniej moze byc do dupy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a co tu woalować.
Swoją drogą - powiem szczerze, zaskakuje mnie to jak kobiety w moim wieku, już jak by bardzo się nie bronić dorosłe - wstydzą się mówić o jakichkolwiek aspektach seksualnych. Ja się zastanawiam co one ze swoimi facetami robią, jak nawet mówić się wstydzą
Obli: no wiadomo że przez lata będzie się zmieniać np. sprawność ale prefernecje że tak powiem, raczej zostają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Obli, ale 100% pewnosci nikt nie ma... Ale jak juz nawet w lozku jest do doopy, to nie ma co czekac tylko trza dyla robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że wychodzę za mąż za pierwszego faceta z którym spałam.
Dzięki bogu już mi to nie grozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, ja na tym forum swpomnialam o kulkach raz i zostalam nierzadnica To teraz juz wole bulke przez bibulke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A ja byłam blisko takiej sytuacji

Ale było, minęło i całe szczęście

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
aczkolwiek wrażenie że na świecie może się pałętać ktoś kto mi bardziej nawet pasował czasem nie daje mi spać i skutecznie powstrzymuje od jakichkolwiek myśli o małżeństwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A mnei ciekawi, czy tacy ludzie nie robia pozniej skokow w bok, tak tylko zeby zobaczyc jak bedzie z innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Randkowanie jest fajne, można gościa testować na różne okolicznosci, np. wytrzymałość nerwową. Ja raz zaniechałam randkowanie i potem spędziłam rok z okropnym niedorajdą. Od teraz wierzę tylko w miłość, zakochanie i biologiczne wyziewy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No ja miałam takie myśli właśnie, tym bardziej, że w łóżku było tak se

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium