SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale ja nawet tą tutejszą kaszankę potrafię surową zjeść, bo lubię smak krwi więc nie jestem dobrym punktem odniesienia chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A nie lezy ci to na zoladku? Ogolnie zauwazylam, ze na wieprzowine moj zoladek jakos dziwnie reaguje.... Siedzi mi to na zoladku dlugo, a taka owca czy krowa juz nie

Ostatnio znalazlam w sklepie halalowym kozine, jadlam kiedys i mi smakowala. Chyba sie skusze, tylko przepis trza dobry dorwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie, w ogóle po surowym mięsie się lepiej czuję niż po takim obrobionym termicznie - i łatwiej mi zjeść, szczególnie dlatego że nie potrafię gotować i z kotletów wołowych robię zazwyczaj zelówki - a tak sobie zjadam mięciutkie i surowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia to moze popatrze na tansze, ale patrzylam na opinie ludzi na temat tego co kupilam- i gowno to warte, wszyscy zadowoleni procz mnie. I ta ilosc mycia, niet

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no to ja mam tak z sokowirówką - piła bym sobie sok codziennie, ale jak mam to składać, a potem rozkładać i myć to mnie się odechciewa, mimo że na dobrą sprawę to 3 minuty zajmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a w ogóle dzisiaj zostałam podsumowana: "i have never met woman half as nasty as you"
Nie powiem, że nie poczułam się zaszczycona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Kittie, dobry przyklad: oczyszczanie, co z tego ze 3minuty, jak to sie robi np 3razy dziennie osobno i miejsce na suszarce zajmuje...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no właśnie, wiecznie mnie elementy tej sokowirówki wypadają na głowę z suszarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A opinie na amazonie to jest pic na wode fotomontaz Ja lubie cos takiego: http://www.amazon.co.uk/Russell-Hobbs-14568-Processor-Chopping/dp/B001EHEZC2/ref=sr_1_9?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1346937427&sr=1-9. Ale juz 3 zajechalam, bo sie ukreca turbinka, i tak co pare miesiecy nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66318
ja musze w ogole zrezygnowac z owsianki na sniadanie bo tak mi siedzi te j**ane zboze ze potem mam ciezko w robocie a zdaza sie ze zjadam rano z mlekiem

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium