SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
łooo pani...w czerwcu? Chyba w czerwcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mass: a no to chyba wiesz, że nie da się wybiórczo? :P
Anister: Nigdy nie płukałam to nie wiem :P Podobnież pokrzywa działa oczyszczająco (wodę spuszcza ze mnie zawodowo musze przyznać), może wilkakory/kociego pazura spróbujesz?

a to płukanie to dla zdrowotności każdy powinien? :P Kurde 1,43h temu zjadłam śniadanie i mnie tak śsie...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
który dzień robisz? Masz już sraczkę?
Poczekaj aż dostaniesz, wtedy dopiero się wk***ysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Sheep: na pewno nie na rege, to obciąża organizm i jest dla niego szokiem więc na razie możesz sobie spokojnie zapomnieć o horrorach oczyszczania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sheep wiem wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja tam ostatnio i bez pokrzywy szczam jak najęta, a jak raz wypiłam se litr mieszanki szamańskiej na noc to k.urwa nie szło spać bo cały czas mnie pęcherz gonił na dzbanek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kittie, 3ci dzien, wez mnie nie strasz, dzis stwierdzilam ze skoro tylko pije a sikac w krzakach moge to idziemy w gory...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no o tym to nikt nie mowil

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
kitttie
Sheep: na pewno nie na rege, to obciąża organizm i jest dla niego szokiem więc na razie możesz sobie spokojnie zapomnieć o horrorach oczyszczania


no nawet nie planuję takich akcji póki co ;)

BTW na rege zniesiony jest zakaz przekraczania 150g nabiału i 25g fruktozy? Oczywiście nie będę żarła po kilo od razu, ale jakby tak ze 200 wpadło czy 250 tego białego...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No ja na 3 dzień właśnie dostałam takiej sraczki że nie wiedziałam co ze sobą zrobić, do pracy nie poszłam z wrażenia
Ale to chyba dlatego że mój organizm nie był przyzwyczajony do takiej wysokiej podaży błonnika a ty jesz tą zupę ze skórek też?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium