SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
i tak cichaczem bez komentarza przechodzisz incognito ;p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
tylko u mnie nie ma info o zdjęciach i trzeba się przekopać przez tony szajsu że cokolwiek zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
u mnie tez nie ma ;P właściwie to nawet nie ogłaszałam żadnych podsumowań

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wiec w takie tematy nie wchodzę, w podsumowania z nr strony zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Czasem jak przeglądam Wasze fotki to szlag mnie trafi i nie daje wiary jak można się zapuścić ale jak dojdę do podsumowania to często ogromny szacun i uznanie. Dziś tak np było w dzienniku jednej z Was- waga startowa grubo ponad 100 ale ubytek już ponad 20kg - klasa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Bull, ja niestety na niby dietetycznym zarciu i aerobach bylam kluska, a tu na karkowce i steaku kluska maleje Wiec na wlasnej skorze sie przekonalam, ze standardowa dieta na mnei nie dziala

Poza tym jak bym wkleila miske z 1200 kcal z kurzego cyca i twarogu to by chyba Iza na zawal zeszla Chce jej tego oszczedzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Bo w Twoim zainteresowała mnie ta masarnia w tytule wiec sam zapytałem o foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ehh teraz to się cieszę, bo mam wrażenie że trochę tej masy złapałam ale obawiam się że jak będę chciała lekko przysuszyć żeby zobaczyć jak to rzeczywiście składowo wygląda to znowu będzie KL Auschwitz i bida z nędzą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium