SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Spoko, kittie, oni nie czują potrzeby prokreacji, parę pokoleń i wyginą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Alem się brukselki ojadła ;] może to zaspokoj mój wilczy głod na jakiś czas ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
pfff brukselka. Kasza gryczana z gulaszem wołowym to jest to

Ja se lubię kupić tak z 5 kg wołowego "odpadu" 1 jakości i nagotować takiego kleistego gulaszu a później byle kiedy zjeść z byle czym

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A ja pamietam Owieczko jak na poczatku siem zapieralas ze ty nie mozesz jesc wiecej, bo bedziesz grooba baba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Gocha, tez lubie glasz wolowy.

Co to jest odpad 1 jakosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bunia77
A ja pamietam Owieczko jak na poczatku siem zapieralas ze ty nie mozesz jesc wiecej, bo bedziesz grooba baba



No zmieniło się wiele od tamtej pory ....teraz tak mnie ssie że bania mała :> a brukselki pożarłam z 350g teraz plus 50g ryżu i ponad 100 dorsza :> omg że ja jeszce nie wybuchłam :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
będzie gruba! za dużo je na pewno a od brukselki doopa rośnie

Wg selgrosa:
Odpad 1 jakości to kawały chudego mięsa na tacce, takie po 200-300 gram z różnych części krowy, 16zł/kg
Odpad 2 jakości to takie same kawały mięsa tłustego - coś koło 15zł/kg
Gulasz - z mieszanki obu, pocięty na tacce 18zł/kg

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mogłyby cycki rosnąć...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
jak te krowy rozbierają i ładują porcje po 1-2-3-4 kg na tacki to czasami takie 'odpady' im wychodzą i ładują na oddzielne tacki ja tam mogę sam odpad jeść bo i udziec i karczek i polędwica w tym

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Taki odpad to i ja moge jesc Ja bym jeszcze z tego paszett zrobila Ostatnio upieklam wlasny, ale za chude mieso dalam, a ten odpad 2 jakosci by sie pewnei znakomicie nadal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium