SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
mnie coś szkodzi ostatnio na flaki i nie potrafię sprecyzować co to
Obwiniam warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia, nie patrzylam na amazonie nawet, sprawdzilam opinie w argosie, a tam duzo tego bylo

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a ja w desperacji zaczęłam pić tw polecane przez Ciebie ziółka + rano wodę z cytryna imbirem, cynamonem i kurkumą i nawet tfu tfu odpukac troche lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
aaa to na trawienie miałam Ci napisać: to mięta, rumianem cykoria albo arcydzięgiel, mniszek i koper włoski. I tak pić sobie po głównym posiłku. Lepiej się mieli potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
stary mój se chwali i ja też
A w ogóle jak ktoś chce, to posiadam broszurkę o kuracjach ziołowych na kobiece dolegliwości, widzę że jest ona głównie wzorowana na benedyktynach i Klimuszce, całkiem fajna więc jak co to pisać na prv - podzielę się

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-09-06 15:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
niski progesteron to tez taka kobieca dolegliwosc? bo jak tak, to gdy dostane kolejny wynik ze nie mozna okreslic czy jest owulacja to sie bym zglosila

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
prolaktyna zatem??? kurna mi sie to myli , lekarzom ma sie nie mylic

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66318
kittie wez zostan moim sponsorem a ja zrobie forme zycia co?? nawet dziennik zaloze

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Anister: nie no, nie pomyliłaś się - ja sobie jaja robię
progesteron właśnie przy zakończeniu owulacji wzrasta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium