SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jeszcze 50 min do śniadania ...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ohh jaką mam fajną separację mięśni ud jak nóżkę zepnę
Zakoch**e się w swoim własnym dupsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A ja wczoraj dostrzegłam małe kabelki na przedramieniu :P (testy alergiczne se robiłam i tak się przyjrzałam ;>)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no ja lubie ostre jedzenie

Sheep, ty jesz z zegarkiem w reku, czy w pracy tak masz?

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-09-04 09:13:54

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W pracy jemy, że tak powiem, stadnie o umówionych porach, a i przyzwyczaiłam się jeść w regularnych odstępach czasu co 3 godziny, zwykle nie byłam głodna pomiędzy ale teraz...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No paczcie jak ładnie zrobiłam (lubię się chwalić)
Szkoda tylko że nie chciało mi się tła napyerdalać i zrobiłam na odp****** a do tego mi komp kolory przekłamał i z Payne`s Gray niebieski zrobił
Ale żeby od razu że to niezdrowo psychicznie? Ja bym chciała żeby mnie obcy ludzi z internetu rysowali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
kittie ale masz mrok w sobie :D

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
dawno nic nie rysował z braku czasu, wyszłam z wprawy - potrenuję na bezrobociu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
łooo k***a jak by mało było że z szarego niebieski to jeszcze z czerwonego magneta. Ciekawam jest czy to przez to że strzeliłam niską rozdzielczością z kompa czy matryce mam tak zj**anie uregulowaną. Jak to drugie to nawet nie chce wiedzieć jak moje zdjęcia wyglądają na innych kompach kurfa jego mać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium