SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Esther, kiedy zdjęcia? nie mogę się doczekać Twojej przemiany, a nie chce pytac w dzienniku i robic Ci tam spamu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ja kiedys kupiłam drogi stanik i tak mi się wrzynał że miałam siniaka to sobie zrobiłam "poduszkę" z płatka kosmetycznego zgiętego na pół i jakoś żyłam :>>> ale tearz leży na dnie szafy ten zakup - przy mierzeniu nic się nie działo

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
mnie wszystkie masqaradki maltretuja klatę a szkoda bo ładne są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja przez fiszbiny nie mogłam kupić Tango (chyba Panache), ale z kolei inny model Panache był już okej - żadnych fiszbin nie czuję.

masqaradki są super - ale nie na moje piersi. w ogóle się nie układają ;/

Zmieniony przez - triny w dniu 2012-09-05 12:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
mnie się najlepiej noszą Freye kilka razy zmieniałam i zawsze żałowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się w ogóle w mało co mogę wpasować. kobiety w sklepie już białej dostawały, jak za każdym razem coś było nie tak. po przymierzeniu całego sklepu okazało się, że pasuje na mnie tylko Tango i Sienna. przy czym Tango odpadło ze względu na fiszbiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja mam passionate i jestem w tym modelu zakochana, jak znam zycie jak będe znowu chciała kupic to juz go nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a ja juz się nauczyłam kupować na zapas jak trafie na idealny produkt bo mi swinie póxniej wycofują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
O, Wy uświadomione stanikowo

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium