SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a tam przestańcie, pokażcie mi taką babę która zapytana nie wymieni przynajmniej 5 mankamentów swojej sylwetki. A jak już dodać do tego ryj to można uskarżać się cały dzień i noc - mimo że inni tego nie widzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
moja koleżanka japko jest i normalnie dupka jak dwie piąstki a brzuch permanentnie w ciąży spożywczej...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
kajtek, biustonosz tez kupilas Mezulo bedzie zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Kajtek : fajna Sheep, no u mnie sie to zaczl

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ale mnie się mój brzuch podoba, skoro ja osobiście widzę te mięśnie (nie wiem jak im tam) co nad talerzami są i twarde to jest fajnie ;) a propos narzekania ;p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zaczelo zmieniac na low carb

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
cena kiecuszki mnie z butów wycięla ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Bunia77
kajtek, biustonosz tez kupilas Mezulo bedzie zadowolony


a ja mam zboczonego chłopa najbardziej go kręci odzież sportowa dla mnie goretex dry shity membrany i pełen odlot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ja na low carb to słabe efekty miałam, dietetyk ręce rozkładał że jestem trudnym przypadkiem a tu Obli zarządziła high carb i proszę...;)

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium