SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Nie, to bylo na sluzbe zdrowia tutejsza Moj rodziiny siem niby specjalizuje w planowaniu rodziny, wiec mam nadzieje, ze bedzie wiedziial o czym mowi i jak odczytac wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Triny, kortyzol to kortyzol... Ja uwazam, ze organizm bardziej nawet niz glodowkami dostaje w doope naszymi stresowkami w robocie czy w zwiazkach, bo to trwa w koncu czasem dluzej niz aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kurczak, moja jajecznica na maśle wywołała alarm przeciwpożarowy, niestety trochę się zwęgliła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja dlatego nie zostawiam nic na ogniu bez nastawienia minutnika w piekarniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Bunia77
Nie, to bylo na sluzbe zdrowia tutejsza Moj rodziiny siem niby specjalizuje w planowaniu rodziny, wiec mam nadzieje, ze bedzie wiedziial o czym mowi i jak odczytac wyniki


to ten od "planuje pani dzieci" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kij z tą jajecznicą, ale człowieczek który jest od pilnowania alarmu przeciwpożarowego musiał biegnąc na 5 piętro bez windy- jestem z siebie dumna dbam o zdrowie tego narodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bunia - tak mnie się zdawało. I wcale nie jest to pocieszające, ale chociaż sporo wyjaśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Nie, do tamtego juz nie chodze... Odpuscilam go se... Weszlam na strone mojej przychodni i znalazleam wlasnie tyego, bo sie interesuje planowaniem rodziny, a nie np reumatologia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Triny, trza by dziewczyn podpytac, znaczy Martuccy Ja sie ze swoja oponka pod pepkiem pogodzilam. Nie mam wyjscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ekch a mnie @ w tym miesiącu zaskoczyła zero pms ani raz faceta z chałpy nie wywalałam nie szłam spac do drugiego pokoju chyba dzięki hektolitrom melisy bo odkryłam ostatni ze Kubus mi sypał 3 łyzki mieszanki na duży kubek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium