SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
hera21- ja zanim tu sie zapisalam to kilka tygodni siedzialam patrzac w ekran czy chce to zrobic i czytajac dzienniki, i wg mnie wiekszosc nowych dziewczyn pomija podstawowe rzeczy: typu zapoznanie sie z linkami z regulaminu...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawa jestem zdjęc, które wrzuci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, zgadza sie... A poza tym jak mozna twierdzic, ze ma sie za duzo miesni bedac kobieta i majac wystajacy brzuch Toz to logika mowi, ze to raczej fat a nie mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Co ten facet ma w brzuchu? to jest tłuszcz?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mam kumpele, prawie razem tu zaczelysmy, ona nie dawala wypisek i mnie pytala o porady pomimo ze ona ma pcos i mala grucha z niej a ja jablko i tylko ja na forum odsylalam-po pol roku ja schudlam 20kg a ona z planowanych 12kg tylko przybrala. Ostatnio sie zgadalysmy a ona mowi ze zielone warzywa jej ww podbijaja, okazalo sie ze wszeystkie warzywa do miski wpisywala (jak jej pilnowala od przypadku do przypadku

Facet ma piwo

Bunia, ona pewnie jelita ma wypchane i tyle bo zle je

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anister
hera21- ja zanim tu sie zapisalam to kilka tygodni siedzialam patrzac w ekran czy chce to zrobic i czytajac dzienniki, i wg mnie wiekszosc nowych dziewczyn pomija podstawowe rzeczy: typu zapoznanie sie z linkami z regulaminu...


Miałam podobnie... przed zalogowaniem się a później przez założeniem dziennika kilka dni się zastanawiałam czy rzeczywiście chcę to zrobić (zrzucać balast i się wylaszczyc) i czy to miejsce dla mnie.

Naprawdę podziwiam Modki za ich cierpliwosc, bo z tego co zauważyłam to średnio 2-3 osoby dziennie zakładają tematy bez obczajenia chociażby regulaminu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
anister ja też, a mimo to zanim całkiem się przekonałam do diety i treningu FBW czasu też minęło, właśnie wtedy Kokosik i bunia mnie przekonywały do treningu siłowego, bo ja bym przy Body Pumpie została, miałam wtedy darmowe wejściówki, a i tak rzuciłam w kąt i zakupiłam Multisporta(jakoś się to pięknie zgrało w czasie taka możliwość)... więc ja powinnam być bardziej pokorna do świeżaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Modki maja cierpliwosc, ja rzadko wpisuje cos nowym bo mnie cechuje jej brak dla ignorancji

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Body pump to nie jest najgorsze co mozna zrobic, ale nie da sie tego porownac do treningow ulozonych przez dziewczyny Jak sie rozgrzewam na babskiej czesci silowni patrze co kobiety uwazaja za trening silowy to wlosy deba staja...

Ktos np o wielkiej nadwadze cwiczy hantelkami 1 kg uginanie ramion... A pozniej gadaja, ze silownie jest do doopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
mnie też koleżanki ostrzegały, Ania z tym BodyPumpem nie przesadzaj bo od tego urośniesz, lepiej jakieś TBC czy ABT, o dziwo, zwiększyłam kalorycznośći tylko chodziłam na Body Pump i jakoś nie urosłam, nawet mięsnie lekko się zarysowały, a po tych ABT i TBC to prawie wszystko zanikało, więc Body Pump nie najgorszy, ale mnie już nudzi, może jeszcze kiedyś w ramach aero sobie się z nimi przeprosze, ale poki co nie mam czasu i zostaje siłka i aero co drugi dzien, w pozostale dni aktywnosci brak mimo redukcji, hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium