SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no pije ta zupe-reszte wywalilam no nie?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No tak, zupa to zupa. To ten, jak masz dostać sraczki to lepiej żebyś jej za mocno nie przyprawiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja swoją przyprawiłam bardzo mocno i to tak czułam jak by mi się szpilki z dupy wysypywały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no wrzucilam tylko to co bylo napisane- i tez ostrawa wyszla, ale do zniesienia, mala ta chili wrzucilam, pfff to chyba dobrze

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a sok z buraków pijesz? Bo ja piłam dużo buraczanego a on dosyć agresywny dla flaków jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Chilli piecze dwa razy ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
prawie pawia puscilam kiedys po buraczanym i podobno tylko go sie rozcienczanego pije, wiec ciesze sie z tego ze buraki dostepne tutaj sa niezbyt czesto , a do zupy buraki mialam zolte bo tylko takie byly organic (zatwierdzone przez szefostwo) a moze lagodniejsze?? soki warzywne sa ohydne po calosci i tyle. burakow wobec tego nie bede szukac (bynajmniej nie dzis-dzis w gory

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko niewprawionych. Kebab? Byś musiała troche prawdziwych chilli pojeść minimum 100000 ostrości w skali Scoville'a (już nie mówie o tych 500tys. do miliona ) to byś poczuła co to znaczy OSTRE SRANIE





Ponoć żebra sie połamały i serce uszkodziły. Ten asekurant od strony kamery mega k***a kretyn!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no ja nie rozcieńczyłam raz i się obrzygałam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium