SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i zdarza sie przeoczyc granice miedzy fajnie i kiedy zaczyna sie mniej fajnie i nawet chuci juz nie ma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ooo z tymi przypominkami też tak mam, że czasem aż na krześlę podskakuje
a mnie to bije czy zajęty czy nie, sama na takich nigdy nie właziłam ale jak oni coś tam do mnie odczuwali to czemu nie. Świata nie zbawię i nie mam zamiaru cierpieć za to że ktoś jest ch**em/ma ch**ową babę w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
i co do zajętych: macie coś takiego, że dobry kumpel przestaje nim być, bo dziewczyna jest zazdrosna? Ja tak, można powiedzieć, straciłam przyjaciela, ostatni raz widziałam się z nim w tajemnicy przed jego laską, bo jest zazdrosna o mnie okrutnie, a mogłaby mieć trochę pokory, bo znamy się dłużej. Mam uczucie upokorzenia niemal, jak się mam z nim zobaczyć, bo kim ja jestem, żeby się potajemnie umawiać... Chyba czas już spisać na straty typa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Noo po zbyt duzej ilości alko to ja mam tylko chęci, a mozliwości brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałam baaardzo dobrego kumpla. jego nowa dziewoja sobie ubzdurała, że jestem wrogiem numer jeden, zazdrość, zawiść i co tylko jeszcze. długo były cyrki jak chcieliśmy skoczyć na jakiegoś browarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
triny, no to wypisz-wymaluj... A taki był fajny koleś, byliśmy raz wszyscy na piwie i było ok, ale to był pierwszy i ostatni. Najlepsze, że dziewczyna chyba własną miarą mierzy, bo sama nie jest w porządku.

Zmieniony przez - Guiyuan w dniu 2012-09-05 15:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jezu ja kiedyś natrafiłam na takiego co to po pijaku mnie k.urwa dręczył ponad 2h - a też liczyłam na to że możliwości szybko go opuszczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mnie w ogóle żadne laski kumpli nie lubią, bo jak to tak, że oni wolą ze mną czas przy piwie spędzać na gadaniu o walkach mma/bjj, niż z nią komedię romantyczną oglądać
Ale tylko jeden został stracony dla dziewoi, ale jak się okazało, to chuy był, a nie kumpel.
No i robię kumplom za wykrywacz, którą laskę lepiej odpuścic, a koło której się zakręcić.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
szpieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Mi żal dobrego kumpla, ale ludzie przychodzą i odchodzą, najważniejsze, że mój Właściciel dobry pan, mogę mieć w dupie wszystkich, bo i tak najlepiej się z nim bawię ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium