SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każda Lejdi lubuje się w mięsie, sztangą napyerdala aż ziemia się trzęsie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, nigdy nie pieklam udzca indyczego. Dlugo sie piecze? Nie jest to mieso jakeis zylaste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ehhh a ja tyle jem i niby nie chudnę, może coś i rosnę ale mało i jeść mi się ciągle chce - jak worek bez dna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66318
ja osobiscie nei lubie udka indyka dla mnie zbyt suche i zylaste :) 100razy bardziej wole mieso z nuk kury

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a szkoda, ze tak krotko

ja chce magimix, ale uslyszalam ze mam sobie z glowy wybic, marne 300funtow

Bunia, najlepsze miesko na swiecie i idealne jak tluszczu trzeba pilnowac, ja pieke ze 2godz na 180st, zaczelam z tego przepisuhttp://allrecipes.com/recipe/roasted-turkey-legs/ a kto mowi ze suche jest mieso indycze to chyba udzca nie jadl

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dodam: dobrze zrobionego udzca, to jest ciemne dobre miesko

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie jest suche, ale trzeba umieć zrobić. Mnie parę razy wyszły bardzo dobre a parę razy podeszwa
Ale ze mnie taka kucharka jak ze świni wierzchowiec więc nie ma co się dziwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
to chyba mieso ktore najczesciej jem-na przemian z wolem, jak sie boi ktos ze suche wyjdzie to mozna przykryc folia i dopiec pod przez dodatkowy czas,

Bunia, to ma takie 'kosciki' w podudziu, ale jak bedzie dobrze upieczony to spokojnie sie to od miesa oddzieli

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A po jasna anielke ci ten magimix? ja mam malakser zwyklego kenwooda, kosztowal pewnie z £50-60 funciakow, a chodzi juz 8-10 lat

Widze, ze w programach kulinarnych zawsze uzywaja magimixa, ale mnie sie wydaje, ze to taki lans jak Kitchen Aid. Na innym forum dziewczyny kupowalay i ciagle sie wymieniaja poradami jak naprawiac. Ale tylko wspomnij, ze to mioze nie taki super sprzet jak w kolko jest w naprawie, to by cie zadziobaly..... jednym slowem woda z mozgu im ten caly marketing zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale i tak najlepszy drób to kaczka. koniec i kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Ja jem świni dużo , jaj i ryb wczoraj w diecie kaloryczność 4000 i też nie tyje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia-wybór

Następny temat

- Castielle - Redukcja dla studentki -

WHEY premium