SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 192596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Wiek 306 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1450
Wynik po trzech upustach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Nie widzę wyników ferrytyny, ale tak jak pisałem. Żelazo to żelazo. Ale jego magazynem jest ferrytyna. To ona posiada jego zapasy i uwalnia jest do krwii etc. Więc sam UP wynik żelaza nie świadczy o jego skoku do góry. Robiąc upusty pozbywasz się zapasow żelaza, więc ferrytyna poleci zaraz w dół, a chwilę potem za nią żelazo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Wiek 306 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1450
Ferrytyne zrobię w przyszłym tygodniu razem z morfologia, stronę wcześniej opisałem swoją całą sytuację dla wglądu dla szerszego grona, z kolejnymi upustami i wynikami będę wszystko aktualizować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 564 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15808
TRTforte
Idź za kilka dni i sprawdź jeszcze raz to się dowiesz dlaczego. Jakby Ci wlali kolejne 500ml soli to miałbyś na chwilę jeszcze rzadsza krew. No chyba że w trakcie pierwszych badań byłeś skrajnie odwodniony.


Morfologia z dziś. Szalu może nie ma ale wszystkie parametry w normie. Zszedlem obecnie z 200mg testa e3d na TRT 50mg e3d zobaczymy jak to będzie dalej.








Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-05-30 21:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Pany po jakim czasie od wejścia na off spadają wam erytrocyty? Wiem ze większość jest tu całe życie ON, ale może chociaż ta garstka się wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114085
U mnie jakoś po 3 miesiącach zaczęły spadać,długo mi się trzymają z tym,że ja naturalnie mam na pograniczu górnej normy te parametry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
U mnie 2 tygodnie off z 54.3 hematokryt spadł na 52 i teraz znowu 54 mimo ze profilaktyka, cardio i woda dokręcone na śrubę…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70540
Ale do 54 wróciło na off czy na bombie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Od dwóch tygodni jestem na totalnym offie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
aDeK1
Pany po jakim czasie od wejścia na off spadają wam erytrocyty? Wiem ze większość jest tu całe życie ON, ale może chociaż ta garstka się wypowie.


Cykl zycia czerwonej krwinki to srednio 120 dni. Potem umieraja. Co naprodukujesz na cyklu bedzie zylo 120 dni

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium