SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Nigdy nie robiłem żadnych wlewów. Ani w rckik nie robili mi ani w szpitalu na upustach też nie. Uważam że normalne nawadnianie wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
A co do wachań stazenia, to też zacząłem uważać że ma to ogromne znaczenie.
Dwa lata byłem off że względu problemów jak wszyscy w tym temacie. Teraz od 4 tyg ponownie wszedłem na delikatną bombkę prop E2d 100 mg.
Przed cyklem hematokryt 47.5 po 4 tyg 53.
Hemoglobina przed 16.7 teraz 17.7
Sam już nie wiem czy przestać na dobre z tym. Czy robic dalej to dalej.
Profilaktykę mam cały czas zachowaną, ip6, ogromne ilości omega, woda, cardio 3h/ tydzień.
Tak że i tym stezenieniam musi coś być
1

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Prop 100mg e2d wygląda tak. Czyli kiepsko jeśli chodzi o skoki.




Ja wszystko bije ed insulinowkami. Tak mi wygodnie. Leci 85mg cypio ed z dodatkami małymi. Estrogen trzymam nisko podając mikrodawke letro codziennie. Poprzednie upusty wyzerowały mi praktycznie żelazo i ferrytyne. Wrzucałem niedawno wyniki morfologii po oddaniu w krwiodawstwie 450ml. Hematokryt i hemoglobina poniżej normy. Poprzedni upust był w sierpniu.
Niczego nie polecam. Do niczego nie namawiam. Podaje fakty.






Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2023-01-13 15:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
A ja celowo wybrałem propa, z myślą o tym że jak będzie problem z krwią znów to łatwo i szybko będzie można z niego zejść.masakra.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
makelroj
A co do wachań stazenia, to też zacząłem uważać że ma to ogromne znaczenie.
Dwa lata byłem off że względu problemów jak wszyscy w tym temacie. Teraz od 4 tyg ponownie wszedłem na delikatną bombkę prop E2d 100 mg.
Przed cyklem hematokryt 47.5 po 4 tyg 53.
Hemoglobina przed 16.7 teraz 17.7
Sam już nie wiem czy przestać na dobre z tym. Czy robic dalej to dalej.
Profilaktykę mam cały czas zachowaną, ip6, ogromne ilości omega, woda, cardio 3h/ tydzień.
Tak że i tym stezenieniam musi coś być




Po 4 tygodniach taki duży skok? Aż dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Panowie słyszeliście o takiej teorii ze np na stałej dawcę testa powiedzmy 300 week rbc najbardziej wzrasta do 6 miesiący, a później mocno zwalnia bądź hamuje całkowicie ? Usłyszałem takie coś na siłowni i się zastanawiam czy ktoś z was coś takiego zauważył u siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70501
Nie ale np u niektórych kolegów morfologia lepsza byka na 350 testa niż na trt 100 więc czarna magia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
U mnie na ten moment będąc jeszcze chwile na offie zelazo ubite do dolnej granicy a z rbc nie mogę zejść poniżej 5.3 :%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 196 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2525
Nie ma tu żadnej reguly i żadna profilaktyka nic nie zmieni w kwestii parametrów. Przetestowane różne suplementy, różne sposoby, woda. Kardio. Gwno to daje. Upust i nic więcej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
aDeK1
U mnie na ten moment będąc jeszcze chwile na offie zelazo ubite do dolnej granicy a z rbc nie mogę zejść poniżej 5.3 :%


Jeśli ubijesz żelazo, a co ważniejsze ferrytyne mocno w dół. W okolice podłogi, a nie dolnej normy, a potem oddasz krew/zrobisz upust to już tak szybko Ci to wszystko nie wróci do góry. Ja lecę 600 testa trochę trena a praktycznie wszystko stoi w miejscu na mega niskich poziomach (w zasadzie to anemia lekka) i nic nie odbija w górę. A pamiętam jak na 140 testa miałem hematokryt 60% i już szpital niestety był.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium