SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
Spokojnie możesz zrobić jutro pierwszy upust a drugi 3stycznia. Zrób badania przed drugim upustem żeby mieć podgląd jak wygląda sytuacja.
Zejście z dawki za wiele nie pomoże więc leć tak jak masz zakładane.
1

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4599
Z czego tu schodzić

Zrób ze dwa upusty a później raz w miesiącu idź na pijawki i wyniki powinny być w ryzach i będziesz mógł dawkę podbić.
Ja ostatni raz miałem upust w sierpniu od września raz w miesiącu chodzę do fizjo i też ma pijawki które za jednym zamachem robie , aktualnie leci 500mg teścia 300npp gh I wyniki idealnie się utrzymują, normalnie suplementuje witaminę C, nac , witaminy z grupy B i nawet zelazo na podbicie ferrytyny i ferytyna powoli powoli idzie do góry a morfo ok.
Kiedyś nie wierzyłem w pijawki ale naprawdę pomagają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
Przecież te pijawki Ci wyssaja max 20 ml krwi , to już efekt placebo . Utrzymuje się zapewne po wcześniejszych upustach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4599
To nie jest tak do końca bo później zakłada opatrunki i krew się cały dzień delikatnie sączy ,
Znajomy był 3 razy na pijawkach w odstępach 2 tygodniowych bez upustow same pijawki wyniki przed
Erytrocyty 6.4
Hemoglobina 18.7
Hematokryt 56
Po
Erytrocyty 6.0
Hemoglobina 17.2
Hematokryt 51
Wiadomo że schodzi wolniej niż po upustach ale nie ubija ferrytyny I po sobie widzę że mi delikatnie ferytyna idzie do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15572
Badales ferrytyne czy po czym Ty stwierdzasz że ferrytyne idzie delikatnie do góry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4296
O samych pijawkach mowila kobieta na bombie, ze chodzila i faktycznie pomaga na zbicie parametrow.
W internecie jest napisane ze rany goja sie kilka dni lub tygodni jak to bylo u Twojego kolegi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
Dajcie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4599
Tak badałem ferytyne i zelazo przed upustami i ferytyne miałem w połowie normy,
Od stycznia do sierpnia zrobiłem z 5 upustów po 250ml, we wrześniu badałem ferytyne I spadła poniżej normy , od sierpnia już nie robię upustów tylko jak pisałem chodzę ni pijawki I do dzisiaj morfo trzyma się w połowie normy a ferytyna delikatnie idzie do góry, dodatkowo biję milgamme I idzie kwas foliowy , zelazo I witaminy z grupy B.
Po pijawkach się szybko goi na drugi dzień masz maly strupek po 5 dniach odpada.
Biorę 4 , 2 ns pępek i 2 w okolice wątroby też gdzieś tam wyczytałem że pijawki wpuszczają jakieś substancje przeciw zakrzepowe , u mnie działa a każdy robi co chce ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
To teraz nie rób upustów przez pół roku i choć tylko na pijawki . Zdasz relację za pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Loooo Panie, zazdroszcze cierpliwości. Dostałem wczoraj wyniki. HTC 53% więc dalej spoko, ale z małą tendencja do wzrostu. Ostatni upust był w sierpniu więc jest przyzwoicie. 4 miesiące. Wróciłem do domu. Wyjąłem zestaw prozniowy do upustu, usiadłem koło kominka i tak ładnie leciało że spuściłem 600ml. Aż szkoda było przerywać i znowu pewnie spokój na kilka ładnych miesięcy. Zacząłem też tak zachwalany na zachodzie telmisartan w dawce 120mg, więc będę miał za kilka miesięcy punkt odniesienia.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium