SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 189682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Jak im powiesz to cię odrzucą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
Zadzwoń sobie najlepiej do krwiodawstwa i zapytaj. Ja dzwoniłem i babka nie była pewna to połączyła z lekarzem i ten mi powiedział, że jak biorę xarelto to ban
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
TRTforte
Normalnie oddasz w rck bez żadnych problemów. Jak hemoglobina i hematokryt nie będzie ponad normę, oddajesz bez problemu.


A jeszcze powiedzcie mi czy badają tylko Hemoglobine i Hematokryt czy też Czerwone krwinki?(RBC). U mnie akurat dwa pierwsze w normie, a RBC poza nawiasem.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3801
Jest sens isc prywatnie za 180 zl upuscic a pozniej na rck jak parametry beda w noemie juz? Mam hemo 17,3 a hct 55 rbc lekko podwyzszone, myslalem o samemu to robic ale za 1 razem wolal bym jednak podpatrzec bo jeszcze ten wlew zrobia. Chyba ze ma ktos namiar w warszawie albo okolicach na jakies upusty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Czy mk677 mocno u was wpływa na morfologie,sprawdzał to ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
F1.08
TRTforte
Normalnie oddasz w rck bez żadnych problemów. Jak hemoglobina i hematokryt nie będzie ponad normę, oddajesz bez problemu.


A jeszcze powiedzcie mi czy badają tylko Hemoglobine i Hematokryt czy też Czerwone krwinki?(RBC). U mnie akurat dwa pierwsze w normie, a RBC poza nawiasem.

Przy pierwszym oddaniu chyba patrzą na wszystko ale nie jestem pewny.
Mumin oddaje krew to będzie wiedział dokładnie. Pewnie się odezwie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
mariolg
Jest sens isc prywatnie za 180 zl upuscic a pozniej na rck jak parametry beda w noemie juz? Mam hemo 17,3 a hct 55 rbc lekko podwyzszone, myslalem o samemu to robic ale za 1 razem wolal bym jednak podpatrzec bo jeszcze ten wlew zrobia. Chyba ze ma ktos namiar w warszawie albo okolicach na jakies upusty?

Według mnie , jak najbardziej, jest sens
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
17kamil175
Czy mk677 mocno u was wpływa na morfologie,sprawdzał to ktoś?


Głowy nie dam sobie uciąć, ale myślę że w moim wypadku podnosi poziom rbc. Miałem po upustach dluuuugi czas rbc ciągle w okolicy 5.5. Potem dałem 15mg mk i dalej było po miesiącu 5.6. Następnie zwiększyłem do 30mg i dodałem kurkumine. Po 2 miesiącach hemoglobina dalej nisko htc w normie a rbc 6.3. Więc albo mk albo kurkumina. Obecnie zmniejszyłem mk do 15mg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
F1.08
TRTforte
Normalnie oddasz w rck bez żadnych problemów. Jak hemoglobina i hematokryt nie będzie ponad normę, oddajesz bez problemu.


A jeszcze powiedzcie mi czy badają tylko Hemoglobine i Hematokryt czy też Czerwone krwinki?(RBC). U mnie akurat dwa pierwsze w normie, a RBC poza nawiasem.


Jak ja byłem w grudniu w rck na oddaniu to był mój pierwszy raz. Z tego względu babeczka mówiła że musi sprawdzić hemoglobine i hematokryt z pełnej morfologii z żyły lokciowej. Przy kolejnych upustach tylko hemoglobina z palca. Takie były jej słowa. Miałem wtedy rbc na poziomie 5.6
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
17kamil175
Czy mk677 mocno u was wpływa na morfologie,sprawdzał to ktoś?


Zalezy od dawki ale na 100% wplywa. Nie od razu ale im dluzej podwyzszone GH/IGF tym bardziej produkuje RBC
1

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium