SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Wiek 298 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1430
Po 4 upuście nareszcie jakiś sukces. Po 3 upuście lekkie odbicie jednak 4 zrobił robotę. Profilaktyka ciągle taka sama ip6 2000mg, 1000mg kurkuma, astragalus,bergamota, cardio, sok grejpfrutowy przed snem, woda 6l. testosteron wbijam pon i czw po 60mg,tygodniowo 125. Ogólnie hemoglobina spadła z 19.7 na 16.8, hematokryt z 57.3 na 49.4. Jedynie MCV ciągle dość wysoko. Żelazo z 237 na 117. Ferrytyna 29, testosteron 1500, na początku +3800 ponad skalę (górne widly to 980) estro z 178 na 38. Ogólnie samopoczucie takie sobie, lekkie zmęczenie i ospałość ale może być to kwestia zbitego estro,mniejszego teścia i niskiej ferrytyny, ale wolę zdecydowanie tak niż przy początkowych wynikach. Kolejną rzeczą którą zauważyłem to przynajmniej u mnie na samopoczucie wpływ ma stres i nerwica (dzień przed zrobieniem badań czułem się źle,nocka nieprzespana, duszność, ból głowy, pisk w uszach - tak to wszystko też objawy nerwicy (pisk też) dzisiaj po dobrych wynikach jak ręką odjął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114032
Wszystko fajnie ale te dane osobowe byś sobie mógł zamazać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Potwierdzam ze stres na pewno wpływa na pogorszenie wyników. Te badania dzielą 24 h.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Wiek 298 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1430
Wrzucam jeszcze raz fotkę, już bez danych :p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
LFCfanatic27
Wrzucam jeszcze raz fotkę, już bez danych :p





Poczekaj teraz 3miesiace (tyle żyją krwinki krwii) i zobaczysz jak będzie wyglądało MCV. Objętość nowych krwinek będzie już zdecydowanie mniejsza. A co za tym idzie przy tym samym poziomie rbc Twój htc będzie zdecydowanie niższy. Np gdybyś teraz miał. MCV na poziomie, strzelam, 83 to miałbyś htc 44%. Do tego wszystkiego potrzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
F1.08
aDeK1
Pany po jakim czasie od wejścia na off spadają wam erytrocyty? Wiem ze większość jest tu całe życie ON, ale może chociaż ta garstka się wypowie.


Cykl zycia czerwonej krwinki to srednio 120 dni. Potem umieraja. Co naprodukujesz na cyklu bedzie zylo 120 dni


Można ten proces (rozpad czerwonych krwinek) znacznie przyspieszyć intensywnym cardio (70% MHR i wyżej) im częściej i dluzej tym lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Znam gościa, który ma hematokryt 49,9-50,7 w ciągu 9 miesięcy przy 5 badaniach. Różne cardio w tym czasie, różne treningi, nawodnienie. Okres późne lato do wiosny. Zastanawiam się czy tak stabilne parametry to jakiś cud genetyczny. Szczególnie, iż widełki testo zewnętrznego 600% min. do max. w tygodniu. Jakby - próba celowego zachwiania hematokrytem, aby sprawdzić co na niego zadziała. Wyszło, że... nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Owszem istnieją osoby którym mało co saa rusza morfologię. Leciałem na tym samym towarze ze znajomym w dodatku podobna dieta oraz trening z tym ze ja robiłem cardio on nie. Leciała u mnie pełna profilaktyka ip6, nattokinaza i różne cuda. On rbc zawsze okolice dolnej granicy, a ja ponad górna. Dodam jeszcze ze jego morfologia przed cyklem była prawie identyczna co na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A tu nie. Przed cyklem hematokryt poniżej 44. Potem delikatny wzrost. W ciągu ok. pół roku okolice 50 i tak już został. Podejrzewam, że OFF wywołałby spadek do 44. Niemniej na cyklu 50 trzyma jakby nie chwiać gościem. Najwyraźniej tyle samo czerwonych krwinek obumiera co wytwarza... Ale żeby tak w punkt? Przy tak zmiennych parametrach? Heh - genetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114032
Michalek83
F1.08
aDeK1
Pany po jakim czasie od wejścia na off spadają wam erytrocyty? Wiem ze większość jest tu całe życie ON, ale może chociaż ta garstka się wypowie.


Cykl zycia czerwonej krwinki to srednio 120 dni. Potem umieraja. Co naprodukujesz na cyklu bedzie zylo 120 dni


Można ten proces (rozpad czerwonych krwinek) znacznie przyspieszyć intensywnym cardio (70% MHR i wyżej) im częściej i dluzej tym lepiej.

Wejście z tętnem w próg beztlenowy raczej nasili produkcje czerwonych krwinek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium