SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Wezmą od Ciebie każda krew jeśli hemoglobina się zgadza i hematokryt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
No tak ja o tym mówię. Ze jeśli się pogorszy hemoglobina to już nie wezmą. Nie mam nic do upustów chodzi mi o to ze nie ma co liczyć ciagle na rckik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4564
Pierwszy raz jak przejdziecie wywiad to się uda oddac krew ale później wedruje do analizy i pewnie jesteście skreśleni.
Po drugie tak jak pisałem lekarz robi z wami wywiad czy bierzecie jakieś leki itp jeżeli ćwiczycie i bierzecie sterydy to chyba jakoś wyglądacie chyba że kujecie się i nic po was nie widać, ja jak byłem oddać krew to niestety jak lekarz mnie zobaczył to od razu zapytał co biorę bo nikt nie jest glupi i naturalnie nie urosnie przynajmniej na żyle i do takich rozmiarów, to zacząłem mu ściemniać ze aktualnie nic kiedyś tam delikatnie testosteron i zostałem skreślony dożywotnio.
Sam mnie informował że krew idzie do analiz i jeśli coś wyjdzie to tak czy siak jestem skreślony, więc jak sie wam uda przejść to jest to jednorazowe oddanie krwi


Zmieniony przez - tom2116 w dniu 2022-12-01 10:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Taaaaaa... Analiza. Szukają teścia i metki w tej krwii.. Nie będę z Tobą dyskutował. Oczywiście że jak powiedziałeś że robisz/robiłeś iniekcje jakiekolwiek to jesteś skreślony, tak jak narkoman używający igieł. Chodzę oddawać krew nie od wczoraj więc naprawdę wiem co pisze. I zapewniam że widać że cwicze i piguły też zadowolone ze żyły na wierzchu grube.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13335
Dokładnie j/w. Sam jestem 4 lata ON i chodzę regularnie oddawać krew do krwiodawstwa. Żadnych problemów nie ma..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29351 Napisanych postów 62820 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902103
J.w. koksuje blisko 20 lat.
Krew oddawałem już z 15x i nigdy nikt się nie przyczepił. Hemo zawsze ok bo robią zawsze, morfo raz do roku i też zawsze ok.
Znam conajmnuej kilkanaście osób lecących saa od lat i każdy oddaje bez problemu.

Aha i nie każdy stosujący saa jest startującym zawodnikiem wagi ciężkiej ok 120 kg wagi z BF 5% żeby go lekarz przez widzimisię odrzucił.

Nigdy nikt mnie nie posadził o saa w krwiodawstwie a w formie jakiś tam wyglądam mówiąc nieskromnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Dzwoniłem do krwiodawstwa bo też chcę zacząć oddawać krew no i wypytywali o wszystko czy jakieś nakłucia przez ostatnie pół roku były robione. Pytali też o tatuaże jeżeli robiło się dziarę to pół roku trzeba odczekać. U mnie akurat świeża dziarka sprzed tygodnia, oczywiście powiedziałem że zero nakłuć bo jeżeli miałbym się przyznać do nakłuć to musiałbym powiedzieć o teściu bitym co drugi dzień

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
tom2116
Pierwszy raz jak przejdziecie wywiad to się uda oddac krew ale później wedruje do analizy i pewnie jesteście skreśleni.
Po drugie tak jak pisałem lekarz robi z wami wywiad czy bierzecie jakieś leki itp jeżeli ćwiczycie i bierzecie sterydy to chyba jakoś wyglądacie chyba że kujecie się i nic po was nie widać, ja jak byłem oddać krew to niestety jak lekarz mnie zobaczył to od razu zapytał co biorę bo nikt nie jest glupi i naturalnie nie urosnie przynajmniej na żyle i do takich rozmiarów, to zacząłem mu ściemniać ze aktualnie nic kiedyś tam delikatnie testosteron i zostałem skreślony dożywotnio.
Sam mnie informował że krew idzie do analiz i jeśli coś wyjdzie to tak czy siak jestem skreślony, więc jak sie wam uda przejść to jest to jednorazowe oddanie krwi



Zmieniony przez - tom2116 w dniu 2022-12-01 10:38:40

Głupoty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
Dziwne wyniki mi wychodzą ostatnio... a jestem na wysokim HTZ i lekka metka do ubiegłego tygodnia szła
Otóż 16 listopada, tydzień po upuście, wyniki miałem takie:

RBC - 5,75 (3,50 — 5,70)
46,6 % (40,0 — 54,0)

Dziś po 2 tygodniach wyniki takie:
RBC - 5,68 (3,50 — 5,70)
46,1 % (40,0 — 54,0)

Czyli w tym miejscu morfologia się poprawiła... mimo lekkiego cyklu. Dziwne? Już kiedyś tak miałem, że zaraz po upuście wyniki miałem wyższe niż po 2-3 tygodniach... tak jakby zaraz po upuście wyniki nie były miarodajne.

Jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy to suplementacja proszkami na wątrobe które biorę do metki, bo jest tam kurkumina. Może ona spowolniła produkcję krwinek? Może tak być, tym bardziej, że mocno rozjechały mi się pozostałe parametry krwi:

MCH ↓ 25,2 pg 27,0 — 35,0
LYMPH% ↓ 18,1 % 25,0 — 45,0
NEUT% ↑ 72,3 % 50,0 — 70,0

Jakbyście interpretowali te trzy ostatnie wskaźniki? MCH to chyba hemoglobina i oznaki anemii..? A te pozostałe?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70504
Jak ja byłem na upustach w szpitalu to kazali zrobic wyniki po 2 tygodniach wtedy się miało niby unormowac
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium