SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 193075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70548
TRTforte
15min siedzisz po oddaniu i do domu. Tak jak w rckik


Zależy ja miałem 3 upusty to mnie 3 dni trzymali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
MANIEK 80
TRTforte
15min siedzisz po oddaniu i do domu. Tak jak w rckik


Zależy ja miałem 3 upusty to mnie 3 dni trzymali


Mi 4 robili w szpitalu i za każdym razem 10-15min, kontrola ciśnienia czy nie za niskie i do domu. W rckik nawet ciśnienia po nie sprawdzają tylko musisz czekać 15min.
Możliwe że wpadłeś w oko jakiejś pigule
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Wiec tak postanowiłem zejść z cyklu tydzien temu. Od tego czasu nie wbijałem już testa wiadomo sprawa odbloku. Dzis rano byłem zrobić morfologię i się trochę zdziwiłem. Bo wyniki fatalne. Przeraziłem się i pojechalem do szpitala na sor tam kwitek i nakaz załatwienia skierowania od lekarza pierwszego kontaktu i termin hospitalizacji dopiero na poniedziałek. W czwartek załatwiłem sobie upust prywatne plus wlew. Panowie powiedzcie mi ile mniej więcej będę potrzebował upustów by to opanować? Kłaść się do tego szpitala? Powiedziano mi ze obserwacja potrwa kilka dni .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Naprawdę nie ma tragedii jeszcze. Wyniki nie są takie złe jeszcze. Ale to dobrze ze się martwisz i chcesz to kontrolować. Literatura podaje i u mnie się to sprawdza idealnie, że jeden upust 450ml to hemoglobina - 1, htc-3 do 4, RBC - 0.4. Tak to u mnie wygląda praktycznie zawsze.
W szpitalu pewnie zrobią Ci jeszcze test na czerwienice itp.


Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2023-05-23 18:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70548
Jak odstawiłeś testa to myślę że jeden upust już Ci pomoże wejść w widły. Pamiętaj że krwinki trochę żyją a stres też podnosi wyniki do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Stresu to ja dzisiaj miałem tyle ze pakowali we mnie leki na nadciśnienie na sorze. W czwartek mam umówiony upust prywatnie 300 ml plus wlew bo nie ukrywam nie chciałbym się kłaść do szpitala. Żeby w ogole chcieli ze mną poważnie rozmawiać po tym jak powiedziałem ze biore testosteron musiałem narobić tam dymu… Tragedia jeśli chodzi o szpitale w mojej okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
I żaden z was nie miał tzw „odbicia” wyników po 1 upuscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114105
Wydaje mi się,że za bardzo panikujesz przy tych wynikach tu dla przykładu wrzucę swoje na 750 testa i 200 trena E
Ja tam upustu nie robię po prostu odstawiam saa na kilka miesięcy a później zostaję na dawce 250mg week i styknie tej zabawy xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114105
aDeK1
I żaden z was nie miał tzw „odbicia” wyników po 1 upuscie ?

Osobiście zrobiłem kilka upustów po około 350ml w odstępnie 3-4dni aż hematokryt spadł mi do 47% i hemoglobina do 14 (Wyjściowo było HTC 54% i Hemoglobina 18.5) i żadnego odbicia nie miałem 3 miechy około wyniki trzymały się w normach na 500 testa i 400 deki week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Ja wam zazdroszczę chyba tego braku paniki. Ja już dzis się do trumny pakowałem, ale przekonało mnie to tylko w tym ze saa nie jest totalnie na mój łeb. Zapominam o temacie na zawsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium