SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 246 dni Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 297
W sumie masz 100 % racji gdzies coś mi sie źle skojarzylo powinienem był to potwierdzić zamiast napisać takiego babola .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15603
Oj tam oj tam zdarza się :D kontekst był podobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4309
Czy np moge zjesc tosty francuskie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4309
I jeszcze jedno pytanie czy robiac upust raz na 2 lub 3 miesiace to uwale ferytyne i zelazo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 246 dni Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 297
Jedynie kiedy bedziesz robił badania to bedziesz wiedział ,póki co u mnie nie jest uwalona chodz za każdym razem jej wartość po upuszczenie około 500 ml spada o połowe .Udaje mi się ją podbić protokołem ,który jest opisany kilka stron wczesniej .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 246 dni Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 297
Przesledziłem naprawdę wiele stron w poszukiwaniu jak sposobu na rbc/htc i napewno informacje natykam się u kilku gośći pozwalam sobie zacytować przetłumaczoną wypowiedź jednego gośćia ,, ogranicz spożywanie witaminy C. Zmniejsz także spożycie żelaza hemowego (czerwone mięso i podobne) i wybieraj inne źródła białka, jeśli poziomy żelaza i ferrytyny są w normie, to przyjmuj 2000 mg kwasu fitowego/IP6 przed snem. To spowoduje wydalenie żelaza z organizmu. Dlaczego przed snem? Ponieważ IP6 w teorii może zakłócać wchłanianie witamin i minerałów (stąd przed snem). Jak wielokrotnie wspomniano wcześniej, bierz Nattokinazę w dawce 4000 FU rano i wieczorem(zalecane 12000 FU ) , co udowodniono, że obniża H&H oraz zapobiega zakrzepom, jak żaden inny suplement. Pamiętaj o nawodnieniu! ,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Stosuje od 5 tygodni taki zestaw suplementów
IP6
NATTO
KURKUMINA
ASTRAGALUS
BERGAMOT
CZOSNEK

ostatnio zauważyłem spadek ciśnienia, zawsze miałem 120/70 a od 5 dni wacha się 115/ 55-60 trochę za nisko i zle się czuje, miał ktoś z was podobnie ? zastanawiam się czy to wpływ tych suplementów bo nic więcej oprócz Omegi 3 nie stosuje.


Zmieniony przez - koles08 w dniu 2023-11-05 21:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 246 dni Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 297
Musze napisać że zestaw książkowy , wyczytalem że w celu zwiększenia działania natto można dodać k2 i aspirynke w małej dawce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4309
ZiemnyLukasz
Przesledziłem naprawdę wiele stron w poszukiwaniu jak sposobu na rbc/htc i napewno informacje natykam się u kilku gośći pozwalam sobie zacytować przetłumaczoną wypowiedź jednego gośćia ,, ogranicz spożywanie witaminy C. Zmniejsz także spożycie żelaza hemowego (czerwone mięso i podobne) i wybieraj inne źródła białka, jeśli poziomy żelaza i ferrytyny są w normie, to przyjmuj 2000 mg kwasu fitowego/IP6 przed snem. To spowoduje wydalenie żelaza z organizmu. Dlaczego przed snem? Ponieważ IP6 w teorii może zakłócać wchłanianie witamin i minerałów (stąd przed snem). Jak wielokrotnie wspomniano wcześniej, bierz Nattokinazę w dawce 4000 FU rano i wieczorem(zalecane 12000 FU ) , co udowodniono, że obniża H&H oraz zapobiega zakrzepom, jak żaden inny suplement. Pamiętaj o nawodnieniu! ,,




U mnie leci 4000fu nattokinazy, bergamota, astragalus, kurkumina z piperyna, czosnek, omega3, d3 + k2, palma sabalowa, cynk, ostropest plamisty, magnez, koenzym q10 100mg, ip6 przed snem 500mg, karnityna, narginina, cytrulina, arginina.

Zrezygnowalem z witaminy c i b

Nawodnienie 5-6 litrow dziennie i kardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4309
koles08
Stosuje od 5 tygodni taki zestaw suplementów
IP6
NATTO
KURKUMINA
ASTRAGALUS
BERGAMOT
CZOSNEK

ostatnio zauważyłem spadek ciśnienia, zawsze miałem 120/70 a od 5 dni wacha się 115/ 55-60 trochę za nisko i zle się czuje, miał ktoś z was podobnie ? zastanawiam się czy to wpływ tych suplementów bo nic więcej oprócz Omegi 3 nie stosuje.



Zmieniony przez - koles08 w dniu 2023-11-05 21:02:39


Ip6 stosuje dopiero od 3 tyg, ale cala reszta tego co u Ciebie leci juz 3 miesiace i cisnienie ksiazkowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium