SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 548
Jak to jest z tymi krwinkami one są większym wyznacznikiem zatoru niż wysoki hematokryt?
Bo to że są mniejszeszej objętości to wiem. Tylko chodzi mi o samą ich ilość. Co w wypadku gdy będzie ich dużo więcej niż norma przewiduje a hematokryt będzie powiedzmy na dnie ?
Czytałem też artykuł o uzupełnieniu braków ferrytyny i jestem ciekawy rezultaow kolegii, który teraz testuje to na sobie. Ciekawe czy jeśli ten mechanizm działa to czy jest w stanie obniżyć on RBC a raczej powstrzymać produkcję przez kilka dnia po upuście + całość pytania na poprzedniej stronie.
Z góry dzięki za odpowiedź.




Zmieniony przez - GREGORY00 w dniu 2023-09-26 18:46:43

Zmieniony przez - GREGORY00 w dniu 2023-09-26 18:50:23

Zmieniony przez - GREGORY00 w dniu 2023-09-26 18:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
GREGORY, Twoja sytuacja jest absolutnie normalna. Każdy kto regularnie robi/robił upusty ma identycznie. Ja mam to samo.
W normalnym środowisku wszystkie parametry by szły razem do góry. Ty masz ubite żelazo i ferrytyny więc mcv masz małe i w związku z tym mimo, że RBC rośnie, to są krwinki są tak małe że HTC i tak jest niskie. I to jest dla Ciebie najważniejsze. Hematokryt, czyli gęstość krwii. Do póki masz niski hematokryt czyli 'rzadka krew' nie masz powodu do obaw o zator. Jak chcesz możesz sprawdzić sobie dimery jeszcze dla świętego spokoju. I spokojnie. RBC nie będzie rosło w nieskończoność.
Ja miałem swojego czasu RBC 6.5, a HTC 42%. RBC w tym przypadku nie stanowi problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 548
TRTForte, dzięki wielkie za odpowiedź. Właśnie trochę się obawiałem tych krwinek bo zauważyłem w ostatnim czasie coraz większe rozbieżności. Jestem jeszcze tylko ciekawy jak koledze pojdzie uzupełnianie ferrytyny, bo to też ciekawy temat.
Trochę mnie uspokoiłeś ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 548
A jeszcze jedno pytanie. Miałeś np jakieś objawy tak wysokiego RBC przy jednocześnie niskim HTC. Chodzi mi o takie objawy jak np. zmęczenie? Bo może u mnie akurat to zmęczenie jest czegoś innego powodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
GREGORY00
A jeszcze jedno pytanie. Miałeś np jakieś objawy tak wysokiego RBC przy jednocześnie niskim HTC. Chodzi mi o takie objawy jak np. zmęczenie? Bo może u mnie akurat to zmęczenie jest czegoś innego powodem.


Żadnych objawów. Nie ma prawa być żadnych objawów gęstej krwi, kiedy jest ona tak naprawdę rzadka. W tym wypadku htc mówi Ci o tym. Nie stresuj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Jakie dawki Kurkuminy, Astragalus, Bergamot zapodać żeby to miało sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
koles08
Jakie dawki Kurkuminy, Astragalus, Bergamot zapodać żeby to miało sens ?

Jadłem tylko kurkumine 3x dziennie po 500mg ekstraktu z pieprzem.
Po upustach zaprzestałem, bo oczywiście z żelaza nie było już co zbijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
taka dawka mocno ubiła żelazo? ile ważysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15572
GREGORY00
TRTForte, dzięki wielkie za odpowiedź. Właśnie trochę się obawiałem tych krwinek bo zauważyłem w ostatnim czasie coraz większe rozbieżności. Jestem jeszcze tylko ciekawy jak koledze pojdzie uzupełnianie ferrytyny, bo to też ciekawy temat.
Trochę mnie uspokoiłeś ;)
Pozdrawiam


Jutro ostatni dzień 5dniowego protokołu, w piątek rano zrobię badania i dam znać w piątek pod wieczór albo w sobotę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15572
...


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-09-29 20:13:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium