SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 192950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30879
Google.pl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Ja nie czuje żadnej różnicy pomiędzy stanem gdzie miałem ferrytyne i żelazo grubo ponad normę, a teraz gdzie od prawie 2lat wszystko leży całkowicie na glebie. Oczywiście poza pełna kontrola morfologii. Co nie oznacza, że to słuszne i że każdy będzie się czuł dobrze. Pisze o sobie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30879
Ja mam caly czas zelazo nisko.Morfologia okej ilekroc lekarz patrzyl mi w morfologie nigdy nie zwrocil mi uwagi ze to fatalny blad trzymac zelazo nisko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2880
Jasne, że Google, ale według mojego hematologa ubite żelazo ma właśnie takie skutki jak opisałem, także źródło nie ma tu dużego znaczenia. Szukałem fachowego opisu, który pasuje do słów mojego lekarza. Nie bez powodu nie zaleca się "żarcia" IP6 i ubijania żelaza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
BłażejPiotrowski
Jasne, że Google, ale według mojego hematologa ubite żelazo ma właśnie takie skutki jak opisałem, także źródło nie ma tu dużego znaczenia. Szukałem fachowego opisu, który pasuje do słów mojego lekarza. Nie bez powodu nie zaleca się "żarcia" IP6 i ubijania żelaza.


Oczywiście że niezaleca. Uposledza wchłanianie wielu rzeczy w tym żelaza. U osób naturalnych może to doprowadzić do anemii. Spróbuj się na bawić anemii na towarze. Już nie będzie tak łatwo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
U mnie zazwyczaj zelazo tez ubite do dolnych widełek. Ferrytyna delikatnie poniżej normy a morfologia i tak lekko przekroczona. Skutki uboczne jakie zauważyłem do tej pory to wypadanie włosów choć tu może być już wina saa kij wie. Niestety, ale trzeba się pogodzić z tym ze nie można mieć testosteronu wystrzelonego w kosmos i wszystkich wyników w normie. Owszem sa freaki gdzie lecą towar i wyniki maja Ok, ale to jest odłam. Każdy odchył jakiegoś parametru będzie nam szkodził mniej lub więcej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2880
Dlatego trzeba z dystansem patrzeć na wypowiedzi fachowców na forum, którzy piszą "ja to mam zawsze żelazo uwalone i jest zaj**iście". No niestety nie jest zaj**iście, a lekarz, który mówi, że to jest okej po prostu nie powinien być lekarzem. Tyle :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30879
BłażejPiotrowski
Dlatego trzeba z dystansem patrzeć na wypowiedzi fachowców na forum, którzy piszą "ja to mam zawsze żelazo uwalone i jest zaj**iście". No niestety nie jest zaj**iście, a lekarz, który mówi, że to jest okej po prostu nie powinien być lekarzem. Tyle :)


Jestes na doping ze tak zapytam?? Bylem u hematologa raptem 2 miesiace temu i zwrocil uwage na niskie zelazo ale przed tem patrzyl na inne parametry w pierwszej kolejnosci.Wytlumaczylem ze bedac na srodkach nie jestes w stanie miec wszystkiego widelkach jak przy wyzszym zelazie,hema idzie do gory biorac juz nadrolony ktore maja taki urok.Nie da sie miec wszystkiego w widelkach na bombie zawsze jest cos kosztem czegos,niekoniecznie jest to dobre dla zdrowia ale trzeba decydowac pomiedzy mniejszym zlem a wiekszym.Znam sporo.lekarzy i niewiem jaka jest twoja wiedza w tej dziedzinie,ale mi bardziej zwracano uwage w pierwszej kolejnosci na chociazby stan nerek,wątroby a dopiero pozniej dopatrywano sie niskiego zelaza.Mam nadzijee ze rozumiesz co mam na mysli.Poza tym bedac na danych srodkach nie musze caly czas trzymac zelaza nisko,tylko okresowo,gdzie przy samym tescie na relatywnej dawce nic sie nie dzieje z krwią majac zelazo w normie.


Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-03-30 14:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2880
Oczywiście, że będąc na środkach trzeba się liczyć z tym, że mało kto ma genetykę taką, że na bombie wyniki są w normach. Coś kosztem czegoś, tak jak mówisz, ale po prostu długotrwałe trzymanie ubitego żelaza jest szkodliwe dla zdrowia. Nie można zatem przyjąć z góry, że "jestem na bombie to żelazo będzie ubite i trudno". Zawsze jestem zdania, że należy obciąć dawki środków, a nie uwalać żelazo. Są inne sposoby na walkę z wysokim hematokrytem. Jeśli ktoś naprawdę ma rozkręconą erytropoezę poprzez podniesiony poziom ferrytyny to wskazane jest okresowe rezygnowanie z suplementacji np witaminą C, witaminą B oraz ograniczenie ich z pożywienia. Takie suplementy natomiast jak IP6 wrzucał był okresowo tylko w wyjątkowych przypadkach przy jednoczesnej kontroli wyników badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30879
Tutaj chlopaki probuja roznych sposobów nim dojdzie do upustów.Bedac na srodkach probujesz ronych sposobów to co akurat piszesz niekoniecznie przelozy sie na kazdego to ze ktos obnizy spozycie wit c czy wit b nie koniecznie przelozy sie na zmiane wartosci hemoglobiny i hematokrytu.W moim przypadku dzialam bez ip6 i natto(narazie),dajac duzo wody i grepfruta codziennie,spore ilosci cardio i trzymanie nisko żelaza akurat ten sposob dziala na mnie przy uzyciu nadrolonow ktore windują mi do gory krew.Wiec tyle stron ktore tu sie przewineło to jedna wielka encyklopedia sposobow ktore dzialają na jednego na innego niestety nie.Ja tez troche kombinowalem nim doszlem do tego co na mnie działa,gdzie wlasciwie sam test w wartosci 500week nigdy nie wybil mi hema i hemo powyzej widelek w tym okresie tez odpuszczam z trzymaniem zelaza nisko.Bedac kawalek czasu na bombie decydujesz w jakim kierunku podazasz z zachowanie relatywnego zdrowia,ale nie bedac w stanie trzymac wszystkich wynikow w ryzach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium