SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
krisking12
A po upustach przy normalnym cyklu (test + deka) po kilku miesiącach wyniki znowu szybują do góry? Jak było u Was?
Czy sam test w małej dawce (200-250 mg week) też podniosił parametry?


Generalnie tak choc tempo zalezy od czlowieka i dawki. U mnie nawet na 200mg testa tygodniowo rosnie i upuszczam pewnie co 2 miesiace. Sa tacy co wcale nie upuszczaja nawet na 500 tygodniowo bo im nie rosnie lub rosnie niezauwazalnie.

Dopoki istnieje przyczyna nadprodukcji krwinek(czyli podawane sa sterydy) dopoty organizm bedzie produkowal wiecej krwinek niz potrzebuje. Tej zaleznosci nie przeskoczysz.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114026
krisking12
Czyli wszyscy w tym temacie jesteśmy skazani na minimalną dawkę testa lub całkowity off?

Mi nawet MK677 potrafi wywindować te parametry dlatego trzymam się z daleka od SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
No dobra ale czy np. wrzucając 500 testa week będzie rosło dużo szybciej niż na 200 mg czy raczej porównywalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114026
Wydawać by się mogło,że będzie mniej rosło ale jak to w praktyce wygląda to nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
Witam
Jestem w holandii mam mega wywalone hgb i hematokryt, klinika która bd mi upuszczac krew ma zamiar pobrać raz 500ml. Spotkał się ktoś z takim czymś w Polsce? Że 500 na raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11563
krisking12
Czyli wszyscy w tym temacie jesteśmy skazani na minimalną dawkę testa lub całkowity off?


Kwestia indywidualna. Mam znajomego co jest około 10 lat na SSA. Na początku były to cykle z rożnych środków i odblok, potem zaczął lecieć ciągiem ON. Przez ostatnie 2,5 roku leci 300mg enana week i nie robił żadnych badań. Cały czas gadał że nie musi bo się dobrze czuje. Trułem mu dupę, żeby się zbadał bo pewnie ma wywalone parametry krwi. No i zbadał się ostatnio hemoglobina na poziomie 16.5, hematokryt 47.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Pawliczek4
Witam
Jestem w holandii mam mega wywalone hgb i hematokryt, klinika która bd mi upuszczac krew ma zamiar pobrać raz 500ml. Spotkał się ktoś z takim czymś w Polsce? Że 500 na raz?

Przecież w zwykłym krwiodawstwie spuszczają 450 ml z dziewczyn 50 kg to co to jest 500 ml dla wielkiego chłopa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
krisking12
No dobra ale czy np. wrzucając 500 testa week będzie rosło dużo szybciej niż na 200 mg czy raczej porównywalnie?


A ja naprzyklad mam lepsze wyniki krwi teraz na 500mg susty ,500mg Primy i 100mg Deki niz w lutym gdzie bylem tylko na HTZ 100mg Cypio i wszystko wywalone ponad norme(HMG,RBC i HTC). W miedzyczasie oddalem raz krew 3 miesiace temu,tydzien temu badania i wszystko ladnie siedzi ponizej widelek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
No i właśnie dlatego zastanawiam się czy warto schodzić na TRT po upustach skoro spora część osób ma takie same wyniki na 100 i 500 mg testa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11563
Takie mam spostrzeżenia, że jak komuś rośnie to rośnie, nieważne ile mg testa bierze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium