SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwany miesien piersiowy na BOMBIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3307 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37361
Witam panowie
krotko i na temat

przy 185 na płaskiej zerwal mi sie wczoraj miesien, sciegno wlasciwie ciezko powiedziec na USG napisali ze zbyt duza masa miesniowa by skutecznie ocenic co jest (pochlebili mi ) babka mowila to samo ze sprzet ma za małą moc.

Lekarz ocenil ze zerwany miesien z przyczepem i prawdopodobnie trzeba operowac...

ALE powiedzial ze jesli biore sterydy to nie moge miec operacji i ze musze byc pewien ze nie bralem gdy spytalem czemu odpowiedzial ze operacja nic nie da ze sciegna po sterydach sie wogle nie trzymają po operacji znow sie zrywają itd...

mi to troche smierdzi brednia co wy o tym myslicie?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 14048 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165707
mi tez smierdzi brednia, ale to moje nieprofesjonalne zdanie. przy czym niejeden ostry zawodnik cos zerwal, a potem wracal na podesty trojbojowe/zawody strong. i co - przeciez nie wracal na sucho

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44754
troche ma racje, testosteron i jego pochodne w takich dawkach jak my bierzemy, uposledzaja synteze kolagenu, czyli po chlopsku mozna powiedziec, ze oslabiaja sciegna, skore, stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2029 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27153
Siema UwE. Kurcze przykra sprawa. Niestety nie wiem co i jak z operacją ale mam nadzieje że wszystko będzie ok. Wracaj szybko do zdrowia

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 750 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8614
"na USG napisali ze zbyt duza masa miesniowa by skutecznie ocenic co jest"

Ciśnij do innego doktorka. USG mają jeszcze z czasów Stalina pewnie. Niezależnie od mięśni powinno być wszystko widoczne. Co do dalszej części to masz rację. Brednie że hooj. To że jesteś na koksie nie wyklucza operacji. Ino sprawy Ci się pokomplikują bo trenował nie będziesz, a z soku trzeba rozsądnie zejść i odblok zrobić :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 14747 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102587
Osobiście znam faceta,któremu przy 370kg na ławie triceps oderwał się od kości.Operacja wykonana w tym samym tygodniu,rekonwalescencja i gość znowu pod 300 podchodzi.Chyba nie zostawią chłopaka z powodu uzywania hormonów z tak poważną kontuzją,bo brał SAA.Co samo ma się zrosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5840 Napisanych postów 74021 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622119
na początek zmień lekarza,zalecana by była również konsultacja z lekarzem sportowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3307 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37361
ok wlasnie jade do sportowego podobno najlepszego w okolicy ktory sie zajmoje takimi rzeczami napisze co i jak jak wroce.
Dzieki za odpowiedzi !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46602 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
zerwany miesien ? pewnie strasznie to wyglada ? kumpel tez zerwal miesien dokladnie ten sam .. do dzis uboryka sie z problemami .. no i oczywiscie male ciezary ! czeka na operacje ktora jest podobno kosztowna :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2267 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22106
pewnie bol jak skurywysn , wspolczuje

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
bolało wczoraj, dzis juz mniej ale reka nie ruchoma musze ja na temblaku trzymac itd.

Lekarz mi kazal isc na rezonans magnetyczny i bo przez to nie dokladne badanie usg nie wie czy jest zerwany czesciowo czy calosciowo... mowi ze wyglada na to ze caly zerwany i ze bedzie trzeba szyc ale pewnosc bedzie dopiero w poniedzialek lipa na maksa.
Bog dał mi znak "zacznij robic inne grupy" bo np łapy mega odstają wszyscy mi to mowią (jedyne 45cm) przy moim wzroscie i powiedzmy szerokosci plecow wyglada to komicznie mam nadzieje ze lapy bede mogl robic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+ethanate+prop+meta prosba o ocene dawek i doboru srodków

Następny temat

Cykl oma meta ocena poprawa

Masa