SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16094 Napisanych postów 18057 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196444
Ja uważam, że za mały odstęp od upustu.
Imo za tydzień będą lepsze parametry
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
kosta83
Ja uważam, że za mały odstęp od upustu.
Imo za tydzień będą lepsze parametry


No jasne przecież krew musi uzupełnić swoją objętość. Jakby się zrobilo morfologię tuż przed upustem i tuż po to wyniki byłyby bardzo podobne. Wszystkie parametry badane w morfologii są przecież odniesione do objętości krwi. Jak stopniowo zaczniesz przez nawodnienie odbudowywać objętość krwi to licznik (np hemoglobina) stoi w miejscu a mianownik (woda) idzie do góry. Tak obrazowo bardzo to wygląda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
MANIEK 80
Zależy jakie normy w labie bo u.mnie do 6.5


U mnie takie jak u Lodziaka i o tych pisalem

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Wiem wiem u mnie dziwne bo od 4.5 do 6.5 a u Was 4.3 do 5 70 czy jakoś tak. Dziwne ze mała różnica dolna a u góry już 0.8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
W środę idę powtórzyć badania bo dziwne ze w 2 tyg skoczyło wszystko o prawie 2 punkty bez żadnych zmian. Jedyne co sobie przypomniałem 3 przed pobraniem miałem 3 dni biegunke więc może dlatego wszystko skoczylo nagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
MANIEK 80
W środę idę powtórzyć badania bo dziwne ze w 2 tyg skoczyło wszystko o prawie 2 punkty bez żadnych zmian. Jedyne co sobie przypomniałem 3 przed pobraniem miałem 3 dni biegunke więc może dlatego wszystko skoczylo nagle



U mnie identycznie wyniki w górę w Ok. 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Panowie z jakimi wynikami hematokrytu, hemoglobiny i rbc jest sens wchodzić na cykl według was ? Ostatnio znalazłem artykuł w którym było napisane ze 46% i mniej. Wiadomo ze tez zależy od predyspozycjii jak to rośnie itd, ale tak z czystej ciekawości was pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Chyba nie ma na to odpowiedzi. Musisz po prostu kontrolować i reagować na czas. To się nie dzieje z dnia na dzień. Ja największe wyniki miałem na mostku 140mg z testa. Hemarokryt 60%. Totalnie zaniedbany temat był. Obecnie od dłuższego czasu leci test 600mg, do tego tren i miesiąc temu miałem hematokryt 43. Na święta będę w PL to skocze znowu oddać krew i przy okazji sprawdzę jak wyglądają badania. Naprawde można mieć to pod kontrolą jak się tylko chce.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ja najlepiej się czuje jak mam hematokryt do 50 , czerwone do 6 . Wyżej już łeb boli i czasem zakołatać lubi pikawka
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
e-lite
Ja najlepiej się czuje jak mam hematokryt do 50 , czerwone do 6 . Wyżej już łeb boli i czasem zakołatać lubi pikawka


Hehe. Strone wczesniej doklasnie to samo napisalem mamy takie same objawy. I ten bol glowy jest taki charakterystyczny inny niz przy migrenie itp. Z czasem i doswiadczeniem czlowiek to wylapuje.

Ciekawostka...i tu wlasnie swietnie dziala Natto. Przynajmniej u mnie. Jak boli leb zwiekszam dawke natto i jest lepiej. Tlumacze sobie to tym ze Natto zmniejsza "lepkosc" krwi i ta swobodniej plynie malymi zylkami i naczynkami.

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium