SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Panowie zwichnąłem palucha u nogi wyklucza mnie to z cardio na ok 3-4tyg a hemoglobina i hematokryt w górnej granicy normy. Dostałem Neoparin przeciwzakrzepowo 20 zastrz. jest to lek przeciwzakrzepowy czy doraźnie przez te 3tyg pomoże żeby utrzymać krew w normie ? no szkoda mi odstawiać testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Nawet jak nie utrzyma krwi w normie to nie dopuści do zakrzepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
cały czas od kilku msc stosuje zestaw który ładnie mi krew trzyma w widelkach, ułożyłem to na podstawie stron angielskojęzycznych a sporo tego przekopałem, ponieważ mam dożywotnią dyskwalifikacje w RCK.

Citrus Bergamot 2g
Astragalus 2g
Natto 8 tys FU
Arginina 5-6g
IP6 2g

takie dawki przy wadze 88kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 42 dni Na forum 42 dni Przeczytanych tematów 203
Po ilu dniach od upustu krwi robić badania w labo żeby wynik był realny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Odczekaj chociaż z 10dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 106
Cześć, mam takie pytanie.

Ostatni raz byłem na teściu 250ml co 5 dni we wrzeniu, od tego czasu lece czysto.
W grudniu miałem wykonane 3 upusty krwi po 300/400ml (odstęp 7 dni). Krew niby wróciła no normy.
Teraz znów wystrzeliło

Hemoglobina 17.9
hematoktry 52,5
Czerwone krwinki 5,99

Miałem już miliony badań, testy genetyczne (wykluczenie czerwienicy). erytroperyne itp. Wszystko idealnie a ta krew dalej gęstnieje.. Dziennie pije 3/4L wody, nie pale (jedynie przebywam 3/4 dnia w pomieszczeniu gdzie dużo palą), serducho zdrowe, nerki zdrowe, płuca zdrowe..

Hematolodzy za bardzo nie mają pomysłu, Pana taka uroda. Zanazłem badania z 2020 roku gdzie byłem czysty, nawet nie śniłem o dopingu i wtedy też miałem wysoko hemo 17,4 / hema 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114036
rokx133
Cześć, mam takie pytanie.

Ostatni raz byłem na teściu 250ml co 5 dni we wrzeniu, od tego czasu lece czysto.
W grudniu miałem wykonane 3 upusty krwi po 300/400ml (odstęp 7 dni). Krew niby wróciła no normy.
Teraz znów wystrzeliło

Hemoglobina 17.9
hematoktry 52,5
Czerwone krwinki 5,99

Miałem już miliony badań, testy genetyczne (wykluczenie czerwienicy). erytroperyne itp. Wszystko idealnie a ta krew dalej gęstnieje.. Dziennie pije 3/4L wody, nie pale (jedynie przebywam 3/4 dnia w pomieszczeniu gdzie dużo palą), serducho zdrowe, nerki zdrowe, płuca zdrowe..

Hematolodzy za bardzo nie mają pomysłu, Pana taka uroda. Zanazłem badania z 2020 roku gdzie byłem czysty, nawet nie śniłem o dopingu i wtedy też miałem wysoko hemo 17,4 / hema 50




Mam dokładnie to samo,będąc kompletnie off od wszystkiego moje wyniki zawsze oscylują na granicach norm,czasami lekko powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4301
rokx133
Cześć, mam takie pytanie.

Ostatni raz byłem na teściu 250ml co 5 dni we wrzeniu, od tego czasu lece czysto.
W grudniu miałem wykonane 3 upusty krwi po 300/400ml (odstęp 7 dni). Krew niby wróciła no normy.
Teraz znów wystrzeliło

Hemoglobina 17.9
hematoktry 52,5
Czerwone krwinki 5,99

Miałem już miliony badań, testy genetyczne (wykluczenie czerwienicy). erytroperyne itp. Wszystko idealnie a ta krew dalej gęstnieje.. Dziennie pije 3/4L wody, nie pale (jedynie przebywam 3/4 dnia w pomieszczeniu gdzie dużo palą), serducho zdrowe, nerki zdrowe, płuca zdrowe..

Hematolodzy za bardzo nie mają pomysłu, Pana taka uroda. Zanazłem badania z 2020 roku gdzie byłem czysty, nawet nie śniłem o dopingu i wtedy też miałem wysoko hemo 17,4 / hema 50




Jak tam miales przed wejsciem to inaczej nie bedziesz miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699722
Ja jak miałem 18 lat to też już zawsze było na granicy normy , taki urok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 42 dni Na forum 42 dni Przeczytanych tematów 203
Panowie szukam wężyka który będzie nadawał się do tych butelek prozniowych, tak by z jednej strony była igła która wbijam w żyłę a z drugiej strony igła która wejdzie w butelkę. Nie mogę znalesc, są np takie
https://www.sklep.biomedico.pl/index.php?route=product/product&product_id=383&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw-_mvBhDwARIsAA-Q0Q5P-iRdtPtroevKCtQngk7YTlbQOjkruvPEYMaZzkUy82-LjeaNJh0aAgDfEALw_wcB
Ale tam podejdzie tylko z jednej strony igła. Pomoże ktoś?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium