SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 191214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114050
Bubbletea
Koledzy doradźcie... Trzy upusty po 450ml w odstępach 7 dniowych, pomiędzy drugim a trzecim hematokryt się nie ruszył. Zostawić to tak czy zrobić jeszcze jeden upust i badane?





Osobiście bym jeszcze jeden zrobił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Masz okey wyniki, choć pewnie niedługo hemoglobina wskoczy ponad 18 i rbc ponad 6. Jak masz możliwość i nie masz z tym problemu, to zrób dla świętego spokoju jeszcze jeden. Potem powtórz za jakiś czas badania. Powinieneś mieć spokój na długi czas.

PS. Kolega wyżej mnie wyprzedził. Ale poglądy podobne.


Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2024-04-05 14:33:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 43 dni Na forum 43 dni Przeczytanych tematów 203
Tak też zrobię. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 383
Macie jakieś patenty na obniżenie erytrocytów?
Leci teść 175mg e3d
HCG 250 iu e3d
Proviron 50mg ed
Cardarine 20mg ed

Profilaktycznie na morfologię: 1500mg IP6, kurkuma 3 razy po pół łyżeczki, Captopril 2x12,5mg, Acard 75mg zwiększyłem ilość cardio i nawodnienie. Dwa tygodnie temu robiłem badanie i miałem erytrocyty delikatnie poniżej normy, a jest już poza skalą. Proviron wrzucony niedawno zrobił taką robotę?

Dodam, że jestem tydzień po oddaniu krwi 450ml i jak widać HGB i HTC nisko. Nie mam pomysłu jak obniżyć to RBC.








Zmieniony przez - Komandos90 w dniu 2024-04-11 18:01:49

Zmieniony przez - Komandos90 w dniu 2024-04-11 18:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
Komandos90
Macie jakieś patenty na obniżenie erytrocytów?
Leci teść 175mg e3d
HCG 250 iu e3d
Proviron 50mg ed
Cardarine 20mg ed

Profilaktycznie na morfologię: 1500mg IP6, kurkuma 3 razy po pół łyżeczki, Captopril 2x12,5mg, zwiększyłem ilość cardio i nawodnienie

Dodam, że jestem tydzień po oddaniu krwi 450ml i jak widać HGB i HTC nisko. Nie mam pomysłu jak obniżyć to RBC.








Zmieniony przez - Komandos90 w dniu 2024-04-11 18:01:49


Profilaktycznie ip6 i kurkuma. Masz wogole pojecie na co sie je bierze ? Myslisz ze to magiczne srodki na obnizenie erytrocytow. Stosujesz cos o czym nie masz pojecia. Oba te srodki sa na blokowanie zelaza. A ty w tej chwili juz masz je uwalone i do tego dobiles je robiac upust, jesli to bul jeden upust to zapewne zaraz bedzie odbicie parametrow. Poczytaj sobie skutki ubitego zelaza.
Jedyne wyjscie na ten moment to zejscie na mostek i ciagniecie tak dkugi az naprawisz morfologie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 383
Po czym stwierdzasz, że nie mam pojęcia? Stosuję te środki właśnie na blokowanie żelaza. Po prostu zmniejszę ich podaż i zobaczę co to da. Upusty będę robił regularnie co 8 tygodni, kiedyś tak robiłem i miałem morfologię w normie, a obecnie chcę to tego wrócić. Na chwilę obecną chciałbym się uporać z erytrocytami, więc wymądrzanie z Twojej strony się nic tu nie wnosi. Zapytałem czy ktoś ma jakieś sposoby na erytrocyty, natomiast niekonstruktywna krytyka jest tu zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
Komandos90
Po czym stwierdzasz, że nie mam pojęcia? Stosuję te środki właśnie na blokowanie żelaza. Po prostu zmniejszę ich podaż i zobaczę co to da. Upusty będę robił regularnie co 8 tygodni, kiedyś tak robiłem i miałem morfologię w normie, a obecnie chcę to tego wrócić. Na chwilę obecną chciałbym się uporać z erytrocytami, więc wymądrzanie z Twojej strony się nic tu nie wnosi. Zapytałem czy ktoś ma jakieś sposoby na erytrocyty, natomiast niekonstruktywna krytyka jest tu zbędna.

To na jakim poziomie masz w tym momencie zelazo ? Bo ja widze se masz juz ponizej normy. Ale rob jak chcesz….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4660
Ale po co to stosujesz jak masz uwalone zelazo I ferrtyne , to są właśnie skutki robienia upustów na pale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 383
Odstawię IP6 i kurkumę, wtedy zrobię badania. Nie robię upustów na pałę, tylko wróciłem do krwiodawstwa i myślę, że oddając regularnie co te 8,9 tygodni będzie to miało pozytywny wpływ na morfologię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
tom2116
Ale po co to stosujesz jak masz uwalone zelazo I ferrtyne , to są właśnie skutki robienia upustów na pale.





Przeciez wie co robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium