SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
A orientuje się ktoś jak wyglada krwiodawstwo w Niemczech ? Planuje wyjazd zarobkowy dość długi i nie wiem czy będę mógł tam oddać krew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
aDeK1
A orientuje się ktoś jak wyglada krwiodawstwo w Niemczech ? Planuje wyjazd zarobkowy dość długi i nie wiem czy będę mógł tam oddać krew


Nie wine jak w Niemczech ale w NL badają poziom żelaza i jak masz za niski to nie możesz oddać. W PL wystarczy że hemoglobina jest w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
MANIEK 80
Zobaczę w styczniu po ok 5 tygodniach jak miesza to h** 250 raz w tyg i upusty choc ciekaw jestem jak te upusty będą wpływać na zdrowie dlugofalowo


Jak to jak? Pozytywnie. Poczytaj. Jest masa opracowań w sieci, zarówno PL jak i ENG jak to osoby będące regularnymi dawcami krwii mają zdecydowanie mniejsze szanse na problemy ze strony układu krwionośnego etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70497
W sumie racja tylko czy krew mi zgęstnieje szybciej czy raz na te 8 tyg wystarczy. Bo jak upusty raz na 4 tyg to już pewnie takie zdrowe nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Nie wiem czy siedzicie wątki na grupach fb, ale coraz więcej widzę pozytywnych opinii na temat captoprilu. Aż w szoku jestem ze tutaj nikomu nie pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Śledzę wątek bo sam mam problem z krwią jako użytkownik saa ale nasuwa mi się jedno pytanie. Opinie są że te upusty są zdrowe, nieszkodliwe itd tylko co jeśli zajdzie przypadek że ktoś nagle zejdzie z saa a ma uwalone żelazo od upustów i już nisko hematokryt i hemoglobinę? Nie będzie jakiś problemów znowu w drugą stronę przynajmniej przez pewien czas?
Nie podważam ani neguje tylko nasunęło mi się takie właśnie pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70497
Z tym akurat to nie ma problemu jak żonie przecięli coś przy operacji to hemoglobina spadła do 7 dostała jakieś żelazo na receptę i po miesiącu wszystko w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113997
Spróbujcie zacząć suplementować żelazo po upustach to szybciutko wrócicie do punktu wyjścia,osobiście się naciąłem na to i momentalnie mi wystrzeliły rbc,hb,hct.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
W poniedziałek byłem w rckik. Hemoglobina z palca była 13.5. Oddałem 450ml. Dziś zrobiłem morfologie. Wrzucam wyniki. Jak widać mega nisko wszystko. Żadnych odbić nie ma. A leci teśc, tren i rad 140. Samopoczucie swietne. Żadnych zadyszek etc. Upusty załatwiły problem gęstej krwii na dobre.





Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2022-12-22 18:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70497
Co ile teraz chodzisz na upusty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium