SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 192146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Pisał też, że ostatnio był oddać krew bo wyniki miał już wysokie, jak nigdy wcześniej. Ja jestem ON nieprzerwanie praktycznie z jedną przerwą ok 12 lat, a licząc wcześniejsze cykle i odbloki to ok 15 lat razem. Co nie zmiana faktu że jedni maja piękna krew jak Ty, a inni ciągle walcza...


Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2022-03-20 16:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
TRTforte
Pisał też, że ostatnio był oddać krew bo wyniki miał już wysokie, jak nigdy wcześniej. Ja jestem ON nieprzerwanie praktycznie z jedną przerwą ok 12 lat, a licząc wcześniejsze cykle i odbloki to ok 15 lat razem. Co nie zmiana faktu że jedni maja piękna krew jak Ty, a inni ciągle walcza...



Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2022-03-20 16:04:02


Masz rację, ale u mnie to dopiero pierwszy rok na SAA więc inna miara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
U mnie problemy zaczęły się od razu. W przeciągu kilku tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16147 Napisanych postów 18078 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196535
Ja kurkumine odstawiam bo głupie 500mg ed ewidentnie ubiło mi żelazo.
Poyebane to wszystko. Teraz będę suplementował żelazo gdzie przez ostatni rok je ubijałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
kosta83
Ja kurkumine odstawiam bo głupie 500mg ed ewidentnie ubiło mi żelazo.
Poyebane to wszystko. Teraz będę suplementował żelazo gdzie przez ostatni rok je ubijałem



To nie kurkumina Ci ubiła tak żelazo a upusty. Paradoksalnie upust bardziej Ci ubił żelazo i ferrytynę niż sam hematokryt i hemoglobinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16147 Napisanych postów 18078 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196535
No przecież wrzucałem wyżej badania po dwóch upustach gdzie żelazo I ferrytyna były wyżej niż po miesiącu od upustów...
Fajnie ze wchodzisz w dyskusje bo o to w tym temacie chodzi ale wysil się trochę i przeczytaj parę postów di tyłu...


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2022-03-21 09:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
kosta83
Ja kurkumine odstawiam bo głupie 500mg ed ewidentnie ubiło mi żelazo.
Poyebane to wszystko. Teraz będę suplementował żelazo gdzie przez ostatni rok je ubijałem




No mi 1000 tez ubiło i odstawiłem, ale suplementowac zelazo się nie odważę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39267
TRTforte
aDeK1
Zauważyliście u siebie czy zejście z dawek miało znaczący wpływ na wynik rbc ? Bo niektórzy to na minimalnych dawkach maja kosmos, ale zastanawiam się na na większych maja podobne wyniki czy zdecydowanie gorsze?


Poruszyłeś dobry temat. Ze swojego przykładu, opierając się na badaniach na przestrzeni lat. Będąc na 700 testa week i 700 trena week miałem wyniki praktycznie takie same co na 500 testa week.
Na trt też idą wyniki do góry. Ale teraz po prostu tego mocno pilnuje i reaguje na czas.
Bardziej niż dawka to czas bycia ON tu chyba wpływa.


Czas bycia ON zgadza sie bo krwinki zyja 3 miesiace i to sie akumuluje. Jest jeszcze trzeci chyba najwazniejszy czynniki czyli czestotliwosc bicia. To nagle skoki testa stymuluja produkcje krwinek najbardziej. Ja przechodzac na mikrodawkowanie dzienne spowalniam caly procesz 2-3 razy. Ciekawi mnie czy idealnie stabilny poziom testa wogole by zageszczal krew

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
@ppmiszak wrzucał chyba gdzieś tu badania że mikrodozowabie nebido w najmniejszym stopniu mieszało w gęstości krwi. Mniej niż cypio. Zapewne chodzi wlasnje o stabilność i brak skoków. Sam bym chętnie spróbował gdybym miał dojście do legit nebido.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Ja myśle ze najważniejszym czynnikiem jest ta sucz genetyka. Niektórzy nawet na boldzie nie maja tragedii z morfo nie stosując nawet profilaktyki. Wiec my możemy się ratować w jakiś sposób suplami bądź upustami, ale w przypadku supli prędzej czy później osiągniemy taki wynik morfologii ze będzie trzeba zejść lub ryzykować i lecieć dalej. W przypadku upustów no to chyba nie trzeba mówić ze kombinowanie i zlewanie krwi na dłuższa metę jest męczące i według mnie gra nie warta świeczki.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium