SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Nie sądzę że to od biegania. To aż taki niedotleniony napewno wtedy nie jesteś. I nie trwa to aż tak długo. Ale mogę się mylić oczywiście. Powiem Ci tylko ze ja miałem kiedyś najgorsze wyniki właśnie na mostku. Miałem wtedy 60% htc. Oczywiście to nie od mostku natomiast chodzi mi o to że zmniejszenie dawki u mnie nie przynosiło rezultatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
A ja jestem wrecz przekonany ze to od biegania pulap beztlenowy bedzie powodowal wzrost czerwonych krwinek itd nie po to osoby wytrenowane trenuja wysoko w gorach gdzie ilosc tlenu jest ograniczona gdzie organizm w odpowiedzi na niedotlenienie zaczyna produkowac dodatkowe poklady czerwonych krwinek - osoby mocno wytrenowane biegacze dlugodystansowi maja niskie zawartosci hemoglobiny i czerwonych krwinek stad wlasnie decyduja sie na trening w gorach


Zmieniony przez - flatearth w dniu 10/9/2023 6:04:44 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
https://www.sfd.pl/post-p20147313.html

Miał ktos takie objawy na paznokciach przy ubitym żelazie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
TRTforte
Nie sądzę że to od biegania. To aż taki niedotleniony napewno wtedy nie jesteś. I nie trwa to aż tak długo. Ale mogę się mylić oczywiście. Powiem Ci tylko ze ja miałem kiedyś najgorsze wyniki właśnie na mostku. Miałem wtedy 60% htc. Oczywiście to nie od mostku natomiast chodzi mi o to że zmniejszenie dawki u mnie nie przynosiło rezultatów.


Tak tylko że przez 5msc przy 250mg testa na tydz HCT i HGB trzymały się na podobnym poziomie, wszedłem na 125mg i po 3tyg nie zmieniając nic poza dodaniem cardio w formie biegu 5km przy średnim bpm 135 udzerzen na minutę, oraz wlaczeniu suplementacji, zwiększeniu wody tak parametry się pogorszyły co jest dla mnie szokiem bo byłem pewien, że będzie minimalna poprawa, chodź i tak przy 250mg wszystko było w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Dalej uważam że taki wysiłek nie spowodował tego wzrostu. Przebywanie celowo na ogromnych wysokościach przez cały czas plus intensywne treningi tam to coś innego niż cardio 135bpm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wrócę do marszów jako forma cardio i powtórzę badanie za 2 tyg będąc nadal na mostku i dam znać czy coś się zmieniło a jeszcze mam RDW-SD 44,6 norma do 43 ale nie wiem czy to ma znaczenie wcześniej to było 42,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699722
Ale co ma się zmienić w 2 tygodnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
flex1976
Ale co ma się zmienić w 2 tygodnie ??


wiadomo, że w 2tyg nie nastąpi poprawa, chodzi o skontrolowanie w którą stronę to idzie czy stoi w miejscu czy rośnie, czy coś się zmienia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4303
koles08
flex1976
Ale co ma się zmienić w 2 tygodnie ??


wiadomo, że w 2tyg nie nastąpi poprawa, chodzi o skontrolowanie w którą stronę to idzie czy stoi w miejscu czy rośnie, czy coś się zmienia..


Tylko ze czerwone krwinki zyja 100-120 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 71
Dodaj duże ilości magnezu i (potasu 5g) kurkuma +pieprz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium