SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
zimowy
Szarmanckicham
wody piję ok. 5L.


A ja powiem Ci coś na odwrót. Z wodą nie ma co przesadzać. Zwykła woda kranówa czy mineralna z butelki ma stosunkowo mało minerałów. Pijąc dużo wody możesz bardziej się odwodnić niż gdybyś pił jej normalne ilości, bo bardziej Ci wypłukuje ten magnez,potas,wapń niż dostarcza.

Mi wyniki opadły gdy zacząłem pić około 1.5-2 litry wody - czyli piłem tyle ile mi się chciało. Nic na siłę w siebie nie wlewałem. Spróbuj.


Moim zdaniem warto patrzeć na kolor szczochow Jeśli jesteśmy odpowiednio nawodnieni powinien być słomkowy/przezroczysty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Zestw Ma witaminy z grupy B oczywiście. Z jednej strony fajnie bo pozostałe witaminki i pierwiastki by się przydały a z drugiej b12 robi nam źle tak?

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Witaminy z grupy b, witamina c jest rownież wiec ja bym to odpuścił. To przyczynia się do tworzenia krwinek. Zrob sobie jeszcze następnym razem przy wynikach badan zelazo i ferrytyne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4569
I najlepiej do każdego posiłku pić czarna herbatę ponieważ zmniejsza przyswajanie żelaza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4569
I najlepiej do każdego posiłku pić czarna herbatę ponieważ zmniejsza przyswajalność żelaza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Zastanawia mnie fakt ilu początkujących (i nie tylko) adeptów saa ładuję te witaminy i nie zdaję sobie z tego sprawy że mogą mieszać w morfologii. Na swoim przykładzie wiem, że przygotowując się do cyklu czytałem wszędzie w artykułach wprowadzających do pierwszego kontaktu z saa że suplementacja witamin to podstawa. Zestawy witamin jak najbardziej wskazane, zalecane dawki C do 3g dziennie. Nawet znawcy i specjaliści z tego forum piszą tak w swoich wypowiedziach. A tu wpadłem na ten art i wywalił te teorie do góry nogami.


Zmieniony przez - Szarmanckicham w dniu 2022-11-22 18:23:57

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Szarmanckicham
Zastanawia mnie fakt ilu początkujących (i nie tylko) adeptów saa ładuję te witaminy i nie zdaję sobie z tego sprawy że mogą mieszać w morfologii. Na swoim przykładzie wiem, że przygotowując się do cyklu czytałem wszędzie w artykułach wprowadzających do pierwszego kontaktu z saa że suplementacja witamin to podstawa. Zestawy witamin jak najbardziej wskazane, zalecane dawki C do 3g dziennie. Nawet znawcy i specjaliści z tego forum piszą tak w swoich wypowiedziach. A tu wpadłem na ten art i wywalił te teorie do góry nogami.



Zmieniony przez - Szarmanckicham w dniu 2022-11-22 18:23:57



Wydaje mi się ze dopiero na przełomie kilku lat ludzie zaczęli się interesować morfologia itd przynajmniej amatorsko stosując doping. Wcześniej jak można zauważyć na starych wpisach „jakos to było”. Do tej pory sa grupy ludzi którzy twierdzą ze przy gramie testa i bolda wystarczy wrzucic acard i wszystko będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114025
Jest też sporo lekarzy w stanach którzy twierdzą że to normalna reakcja organizmu na saa i nie powinno się robić upustów,za przykład dają ludzi którzy mieszkają na dużych wysokościach i cierpią na chorobę wysokościową i się ich nie leczy,po prostu organizm adaptuje się do warunków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
17kamil175
Jest też sporo lekarzy w stanach którzy twierdzą że to normalna reakcja organizmu na saa i nie powinno się robić upustów,za przykład dają ludzi którzy mieszkają na dużych wysokościach i cierpią na chorobę wysokościową i się ich nie leczy,po prostu organizm adaptuje się do warunków.


Tylko w większości przypadków jeśli chodzi o saa występują skutki uboczne i objawy tej gęstej krwi niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114025
aDeK1
17kamil175
Jest też sporo lekarzy w stanach którzy twierdzą że to normalna reakcja organizmu na saa i nie powinno się robić upustów,za przykład dają ludzi którzy mieszkają na dużych wysokościach i cierpią na chorobę wysokościową i się ich nie leczy,po prostu organizm adaptuje się do warunków.


Tylko w większości przypadków jeśli chodzi o saa występują skutki uboczne i objawy tej gęstej krwi niestety.

To już jest następna kwestia ale nie u wszystkich występują objawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium