SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą KRWIĄ na BOMBIE? - podsumowanie znanych metod zapobiegania nadkrwistości wtórnej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 190980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Może być problem. Idź spróbuj, może Ci się uda. Powiedz ze byłeś mega odwodniony etc. Dlatego zawsze powtarzałem, że chodzi się wcześniej, a nie jak już jest na granicy, bo potem właśnie takie problemy powstają...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15610
TRTforte czyli też masz ogolnie wyzerowana ferrytyne przez te upusty? Ja się nie poddaje i walczę żeby ja podnieść cały czas.

A co do tych upustow jak masz już takie kiepskie wyniki to w innym temacie ostatnio wyczytałem ze jak będziesz miał skierowanie od hematologa to za 70zl w RCKiK zrobia Ci upust albo do szpitala na oddział skierowanie na NFZ możesz dostać przy takich wynikach i masz wtedy za free. Inaczej to upusty prywatne ja robiłem w Warszawie w prywatnej klinice za jakieś dwie stówki od razu z wlewem NaCl masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Zgadza się. Ferrytyna ubita od ponad 2ch lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4004
TRTforte
Może być problem. Idź spróbuj, może Ci się uda. Powiedz ze byłeś mega odwodniony etc. Dlatego zawsze powtarzałem, że chodzi się wcześniej, a nie jak już jest na granicy, bo potem właśnie takie problemy powstają...


Przyjeli mnie normalnie nawet nie pytali o nic, lekarz sam mowil ze musialem byc odwodniony ;))
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4004
jak sie usuwa posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699729
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 246 dni Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 297
Na obecną chwilę udaje mi się utrzymać prawie wszystkie parametry w normie .
ferrytyna 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 246 dni Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 297
Na obecną chwilę udaje mi się utrzymać prawie wszystkie parametry w normie .
ferrytyna 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15610
ZiemnyLukasz
Na obecną chwilę udaje mi się utrzymać prawie wszystkie parametry w normie .
ferrytyna 30





Ale robiłeś ten protokół uzupełnienia ferrytny czy to jest jakiś wałek? :D na tym forum co wrzucales każdy ma w to wylane i w ogóle nie na temat tam piszą. Jak można się skontaktować z tym gościem żeby zadać mu pytanie?


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-11-02 13:05:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie oraz przechowywanie GHRP6

Następny temat

COŚ DZIWNEGO SIE DZIEJE ODBLOK PSYCHIATRA

WHEY premium