SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo jesteście lub byliście na bombie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Siema, chce się od was dowiedzieć jak długie cykle robiliście i co myślicie o leceniu na bombie ponad rok, kilka lat. Czy żałujecie po czasie przez np. skutki uboczne czy też nie? Pytanie czysto teoretyczne po to by się zorientować jak inni tego w praktyce faktycznie używają i jak wpłynęło to na codzienne życie: )


Zmieniony przez - n1nnja w dniu 2022-05-14 10:27:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Headspace
rarytas1
Headspace
rarytas1
Ja 10 lat na grubej bombie bez stosowania hcg a mostki to były po 500 mg teścia tygodniowo. Nagle wpadłem na pomysł że z tym kończę, przeszedłem gruby odblok, ponad rok dochodziłem do siebie. Obecnie jestem naturalem główny specyfik jaki stosuje to Mk677 od czasu do czasu wrzucam rad, lgd i na tym dochodzę blisko formy życia. Jestem wyciskaczem w przeszłości cisnąłem treningowo 220 kg obecnie na sarm dobijam do 205 kg. Czy żałuję zejscia z koksu - po ostatnich badaniach gdzie wszystko jest w normach podjąłem słuszna decyzję. Mam 40 lat z saa skończyłem wiele lat temu. Plusy koksowaniu są takie że to co wyrobiłem na sterydach jest łatwe do osiągnięcia na naturalu bo to już pamięć miesniowa
Ktoś zaraz pociśnie ale mi natural co sarmy wciąga a ja odpowiem na całkiem sucho to i trawa nie rośnie. Cieszę się że zawsze siłę robiłem nie wygląd bo to łatwiej utrzymać. Wygląd pada szybko siła to wypracowany ruch który nawet bez dopalacza trzyma się długo jak nic nie boli











Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-05-19 16:39:36


Jak rok dochodziłeś do siebie to jak się nie złamałes, że już nie dojdziesz i trt?

Lekarz mnie zapewniał że po tak długim ładowaniu tak musi być i że jak wytrwam to się odblokuję i pytał czy dalej próbujemy czy przechodzimy na kuracje zastępczą. Ten odblok był tak ciężki że nawet nie myślę o ponownym wchodzeniu na sterydy. Nic w zastrzykach już nie wbiję
U mnie lh fsh testosteron były na zerze przez długie miesiące aż pewnego dnia odebrałem badania na których było tip top więc machina ruszyła nagle z kopyta. Każdy mówił że nie ma szans tylko dr mówił że damy radę

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-05-21 10:40:10

Ale czemu nie chciałeś trt? Dziecko czy po prostu? Bo powiem Ci ze sam myślę czy nie spróbować się odblokować a jestem na trt

Naiwny nie jestem i do samego końca byłem pewny że nie da rady się odblokować ale wiedziałem że to jedna próba w życiu i jak wdepnę w trt to tak już zostanie. Trt ogólnie bezsensu jeżeli da się wytworzyć hormon bez zastrzyków. Moja natura jest taka że gdybym miał wstrzykiwać trt to zawsze bym coś więcej dobijał zastrzyk trzeba zrobić a cm w tą czy w tamtą
Ogólnie miałem dość tych ciągłych zastrzyków, badań i tak już stałem lata w miejscu z progresem a ostrzej w koks nie chciałem już wchodzić i pomyślałem że pora zobaczyć co z tego na natural zostanie i miło się zaskoczyłem

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-05-21 15:35:44
W pierwszym roku siła mi zeszła z 220 w WL do 170 kg więc spory zjazd i tak przez kolejne lata stałem na 170 kg. Obecnie wróciłem do 205 kg więc jestem zadowolony bo - 15 kg na sztandze to nie dużo jak na natural vs koksiarz



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-05-21 15:44:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22730
Cykle to robią sezonowcy :)
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
czyli ty już do końca na bombie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jak większość tutaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
I jak to na was wpłynęło po tylu latach? Oprócz przyrostu mięśni oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 50 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4877
Warunek konieczny żeby lecieć cały czas na bombie to dobre wyniki badań, w wieku 40+ szkoda schodzić z towaru....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94618 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
Prawie 30 lat na saa ;'
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 90 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 36314
Najdłużej byłem 2,5 roku na bombie ,ogólnie obyło się bez jakichś skutków ubocznych mimo że było grubo,gram bolda ponad rok,puźniej 600 trema 16 tyg,teraz jestem w trakcie odbloku po 9 MSC, leciał tylko 400 test ,300 master ,i mimo brania paru leków nieogarnialem ciśnienia,to już nie te lata na grube bomby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12301
Trochę ponad 2 lata, głownie test i jakieś DHT. Mniejsze badania co krwi co 6-12 tygodni, większe 2 razy do roku (typu homocysteina, PSA), raz do roku echo serca. Poza hematokrytem 51-53% i HDLem 30 pozostale parametry sa ok.

Ze zmian poza większą ilością masy mięśniowej to zmieniła mi się twarz teochę, sporo wody niezależnie od poziomu fatu (to na plus akurat). A żałować to żałuję, że zacząłem bombę tak późno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam mam 5 lat za sobą ale bez robienia szaleństwa zawsze jak wyniki wychodziły poza skalę to schodziłem na mostek i po paru miesiącach wracałem na docelwe dawki obecnie głównie TRT od ponad roku i raczej tak zostanie nie gonię już rozmiaru bo po drodze wpadła kontuzja kręgosłupa i cykle nie mają już sensu.
Ze skutków ubocznych w pierwszym roku delikatne gino tylko tyle


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2022-05-14 17:52:55
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Ja też jestem cały czas na bombie, ważne żeby robić to z głową, profilaktyka czyli suplementacja witamin, adaptogeny, dobrze dobrana czysta dieta, plan treningowy pod możliwości, szereg badań i można ciągnąć bez większych uszczerbków na zdrowiu. Jak by co to nie namawiam cię do stosowanie dopingu bo jednak trzeba mieć ogromną wiedzę na tematy nie tylko związane z hormonami i dobrze poznać swój organizm
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masteron - czy faktycznie można wyłysieć?

Następny temat

Help Testosteron mix400 plus deka jak ułożyć cykl?

WHEY premium