SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bezsenność na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
mam taką akcje że mam problemy ze snem,zawsze na bombie,mimo ciśnienia w normie.

co polecacie jako środek nasenny??coś z leków nowej generacji ,bo leków typu Stilnox imovane nie chcę ,bo uzależniają.Melatonina nie działa na mnie i inne ziołowe gówna.kilka pierwszych dni działa a potem nic mimo mocnej dawki......

co polecacie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Nie polecam chemii - szybko sie mozesz uzaleznic. Ja mialem to samo,szczegolnie na cyklach z trenem i pomogly mi aeroby przed snem - 30/45 min intensywnego cardio i padasz na pysk.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
i co dać po tych wieczornych aero??bcaa +co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Ja wykonuje aero 2.5h po ostatnim posilku z weglami. Po aero zarzucam WPI + pare jajek i ide w kime.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
czyli nie ma takich skutecznych leków ,które nie uzależniają????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
ja biore okme z metą. na początku spałem całymi dniami, meta sie skończyła i tez spać nie moge jak sie kłade to mam chęć na trening i na jedzenie

Zmieniony przez - zabijaka11 w dniu 2009-03-26 23:39:53

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Od wszystkiego predzej czy pozniej sie uzaleznisz - Ja na poczatku lykalem jakies ziolowe tabsy bez recepty. Nie powiem - pomagaly ale przy 4 krotnej dawce,tak czy inaczej zasypialem po ok godzinie od zazycia. Po pewnym czasie juz mnie przestaly klepac i dorwalem "klony" Po pol tabsie w ciagu 15 min spales jak dziecko - ale po odstawieniu nie moglem zasnac bez tablety wiec zaczolem kombinowac (z wietrzeniem pokoju ,etc) i jedyne co pomaga to w.w sposob.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
jak na 2gi dzień po klonach??zamóła??bo ja mam sporo nauki i nie moge se pozwolić na ospałość.a co do aero to raczej już mam trning rozpisany siłka + sw i raczej jest już nasycony aerobami i wolał bym tabletki jakieś
hvj już niech uzależniają,ale niech dają spoko efekt i niech nie będzie zmóły na drugi dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Jak nie chcesz byc zamulony to zapomnij o tabsach. Ja po ziolowych chodzilem jakis przybity a po klonach to juz calkiem jak nacpany ,nie szlo mnie wku.rwic (pomimo tego ze nerwowy na codzien jestem) i ogolnie chu.jowo sie czulem ,senny i nie do zycia.

Jak masz rozpisany trening + sw to dodatkowe aero na pewno nie zaszkodza ,jedyne co moga to pomoc - Zredukujesz BF i bedziesz normalnie spal - o ile dasz sobie w przyslowiowa "piz.de"


Zmieniony przez - Pio w dniu 2009-03-26 23:57:05

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ale ktoś kiedyś pisał o tych aero przes snem i kurde powiem ci że były zdania podzielone naten temat.............................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
zolopidem jest ok ale uzaleznia tez nie tak jak benzo ale jednak jesli chcesz cos co nie ma wpływu na nastepny dzień i nie uzaleznia polecam ketrel w dawce 25 mg na noc nie zaszkodzi ci napewno jest to bardzo dobrze tolerowany lek sam biore

Zmieniony przez - vegeta22 w dniu 2009-03-27 00:17:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem przy zastrzyku

Następny temat

OBJAWY GINO.

WHEY premium