SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFARAFA roku 2019 SIŁA vs WYTRZYMAŁOŚĆ - pierwsza krew

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
fanss
Na wszelki wypadek trzeba coś wymyślić kto wygrywa przy remisie jak zawodnicy nie będą wstanie poprawić swoich wyników.
Moja propozycja to dla wyniku siłowego dogrywka w próbie wytrzymałościowej a dla wytrzymałościowego dogrywka w próbie siłowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wycwiel
kabo
Jak możesz to wrzuć te tabelki na pierwszą stronę pod regulamin będzie porządnie

nie mogę modyfikować postów, do tego moderatora trzeba
ja chyba mogę tylko nazwę tematu zmienić

z tym regulaminem to Fans grubo pojechałeś, jest bardziej ostry niż w niektórych federacjach
ale nie ma paragrafu odnośnie używania szpeju



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-10-06 19:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
wycwiel
fanss
Na wszelki wypadek trzeba coś wymyślić kto wygrywa przy remisie jak zawodnicy nie będą wstanie poprawić swoich wyników.
Moja propozycja to dla wyniku siłowego dogrywka w próbie wytrzymałościowej a dla wytrzymałościowego dogrywka w próbie siłowej


Coś lepszego trzeba wymyślić. Siła vs wytrzymałość na być

Kabo, toż to ctrl c ctrl v z WW i IPF. Który fragment tak cię przeraził?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
wycwiel
fanss
Na wszelki wypadek trzeba coś wymyślić kto wygrywa przy remisie jak zawodnicy nie będą wstanie poprawić swoich wyników.
Moja propozycja to dla wyniku siłowego dogrywka w próbie wytrzymałościowej a dla wytrzymałościowego dogrywka w próbie siłowej



Podoba mi się ten pomysł

Kabo lepszy ostry regulamin niż totalny brak zasad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
przy najbliższej klatce muszę sprawdzić ile wycisnę bez unoszenia głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Dodatek po edycji o sprzęcie bardzo słuszny.

Nie wolno: wiązać się do sztangi, używać proc o czymś zapomniałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Kurde przydałoby się to dodać razem z tabelami od ITI do pierwszego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki


Kabo lepszy ostry regulamin niż totalny brak zasad

E tam, bez regulaminu też fajne jest. Na przykład ego można łechtać - wstawiasz film jak wyciskasz 50kg a mówisz, że było 200. Fejm a i certyfikat możesz mieć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ale, że wiązać się do sztangi? Tzn. bez pasków?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja liniowa i plyo

Następny temat

Redukcja, siła, skok w dal

WHEY premium