SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFARAFA roku 2019 SIŁA vs WYTRZYMAŁOŚĆ - pierwsza krew

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Panie Janku, przeciez to jest kopiuj/wklej z oficjalnego regulaminu!

Jedyne wytlumaczenie jakie przychodzi mi do glowy, to TS okazal sie malo popularny w dziale i stad problemy z wizualizacja regulaminu Ciezko cos na to poradzic.




Okazuje sie, ze ta kwestie zaliczania, powinnismy ustalic na poczatku, sedziowie z wieloletnim stazem czesto sie nie zgadzaja - dlatego az trzech patrzy a my tu mamy oceniajacych, ktorzy przed chwila zeszli z roweru a ich przysiady ze sztanga latwo mozna pomylic z dzien dobry. To sie nie moze dobrze skonczyc





Zmieniony przez - fanss w dniu 10/10/2019 11:37:21 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Dobra, wiem o co chodzi, ale tego na filmach dobrze nie widać, ciężko będzie tak oceniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że zrzut paawo nie jest w najniższej , to wrzuć w niższej.

Dobra zrozumiałem ja i Szajba mamy wyp*****lać i się nie odzywać, w Twoim dzienniku już to usłyszałem a teraz tutaj.
Jeżeli moje komentarze sprawiają Ci przykrość no cóż, znikam zatem.
A jakbym chciał pogadać z Ajazym albo Kokosanką którzy jak twierdzisz są łącznie 6 razy mądrzejsi ode mnie, a nie z Tobą tobym zagadywał u nich.
Jakby co wiesz gdzie mnie szukać.

Paatik a Ty w konkursie Mastiego głosiłaś co innego.

Mam nadzieje, że ktoś spróbuje tych przysiadów.

Bawcie się dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paawo, mysl co chcesz, interpretuj jak chcesz, strzelaj focha jak masz ochote, serio nie robi mi. Strasznym wysysaczem energii sie zrobiles ostatnio.
ajazy i kokos bardziej sie tym sportem interesuja, nie uwazasz? to pewnie kilka siadow wiecej od nas (Ciebie tez) widzieli? dlatego o nich wspomnialem, ale ja bym to nazwal doswiadczeniem a nie madroscia. Serio, nie mam chcicy na takie szczypanko po kostkach. Na Twoje oko siadam za plytko? Spoko, przymuje to do wiadomosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Paawo - ale ja o siadach z zasady się nie wypowiadam, bo ja siadam tylko na kanapę:)
Co do wyższości demokracji nad anarchią? U Mastiego z założenia jest anarchia - zero zasad i każdy może oceniać, tutaj jak są zasady to wolałabym aby jedna osoba pilnowała i już.
A i warto byłoby nam odświeżyć pamięć jak Ty siadasz - i piszę to nie po złośliwości.
Bliskie jest mi podejście Tsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
fanss
Jezeli są czy będę zastrzeżenia co do wykonania z odniesieniem się do regulaminu trzeba je przyjąć i poprawić próbę czy to z mniejszym klamotem czy z mniejszą ilością powtórzeń ( tu akurat mozna niezaliczyc te powtórzenia do których są wątpliwości ) tak to widzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Wycwiel, tylko kto to będzie oceniał. Po ostatnich 24h nie trudno sobie wyobrazić, że zawsze ktoś może zgłosić zastrzeżenie. I tak będziesz siadać do usranej śmierci bo ktoś będzie czekał na ATG albo wyciskał do emerytury bo masz lekki niedoprost a ktoś tylko przeprost zaaprobuje.
Generalnie rzecz ujmując odechciało mi się. Zakładałem, że to będzie rywalizacja niekolidująca z naszymi planami sportowymi. Widocznie tak się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Paawo - ale ja o siadach z zasady się nie wypowiadam, bo ja siadam tylko na kanapę:)
Co do wyższości demokracji nad anarchią? U Mastiego z założenia jest anarchia - zero zasad i każdy może oceniać, tutaj jak są zasady to wolałabym aby jedna osoba pilnowała i już.
A i warto byłoby nam odświeżyć pamięć jak Ty siadasz - i piszę to nie po złośliwości.
Bliskie jest mi podejście Tsu.



Fans sory ale muszę Paatik odpowiedzieć.

Paatik nie zgodzę się, bo właśnie u Mastiego jest przejrzyściej, nie ma zasad i wiadomo, że można spodziewać się wszystkiego łącznie z nagłym wprowadzeniem tych zasad albo ich zmianą. Tutaj zasady zostały jasno określone i już, ja uważam że niepotrzebnie tak dokładnie ale jak już tak jest to musimy ich przestrzegać i wszystkich traktować równo..Przysiad Fansa jest chyba jego najlepszym i najładniejszym z dotychczasowych, to trzeba przyznać ale mam poważną wątpliwość czy w/g regulaminu jest do zaliczenia raczej nie i tyle. A uznanie Fansowi a nieuznanie Tsu jest jawną dyskryminacją a przede wszystkim krzywdzenie w tej chwili choćby Kebula. No cóż nie ja wymyśliłem te zasady.

A to żebym pokazał jak siadam to już idiotyzm totalny, czemu nie prosisz o to Ajazego, Kabo czy choćby Jawora, wiemy wszyscy, że oni mają pewne zdrowotne ograniczenia, więc idąc twoim tokiem myślenia nie powinni mieć prawa głosu.
I tak sobie myślę czy tacy jak Papa Stam, Jan Mulak czy Kazimierz Górski popierdzielali tak dobrze jaki ich podopieczni. Nonsens.

ps. Wycwiel nie naciskaj bo dostaniesz bana na ten konkurs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanss
... ktorzy przed chwila zeszli z roweru a ich przysiady ze sztanga latwo mozna pomylic z dzien dobry. To sie nie moze dobrze skonczyc


Ostatnie moje siady które miałeś okazję oglądać, o te



oceniłeś jak niżej
fanslaska
Przysiad lepszejszy a nawet dobry.

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-12-15 22:28:12

więc nie wiem czy ten schodzący z roweru to ja czy może ktoś inny

Nie znam się na technicznych niuansach w trójboju, ale z racji wykonywanego zawodu znam się na pionach, poziomach i innych kątach, a do mierzenia bez względu na to co mierzę lub kogo, używam tej samej miarki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
"A to żebym pokazał jak siadam to już idiotyzm totalny, czemu nie prosisz o to Ajazego, Kabo czy choćby Jawora, wiemy wszyscy, że oni mają pewne zdrowotne ograniczenia, więc idąc twoim tokiem myślenia nie powinni mieć prawa głosu."
Dobra teraz mniej grzecznie - w którym momencie padło z mojej strony stwierdzenie, ze masz pokazać jak siadasz, zeby brać udział w konkursie??? Prosiłam abyś pokazał jak siadasz bo jestem ciekawa jak siadasz! Osoba Twojej budowy - jesli nie rozumiesz inaczej. Nawet postulowałam, abyś sędziował - skoro nie widać, żebyś chciał być uczestnikiem konkursu - ale moze się jeszcze zdziwie.
Ja mam wrazenie, ze od pewnego czasu nadajemy na różnych falach, więc będę się bardzo starać unikać punktów przecięcia tychże fal:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja liniowa i plyo

Następny temat

Redukcja, siła, skok w dal

WHEY premium