SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFARAFA roku 2019 SIŁA vs WYTRZYMAŁOŚĆ - pierwsza krew

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
ruski czołg
fanss
ruski czołg
Mam wrażenie, że dzielnie walczymy z problemami, których by nie było

Mam wrazenie, ze kreujemy problemy, ktorych nie ma.



No jeśli dla Ciebie nie jest problemem to, że wrzucając na koniec grudnia nową wagę muszę zacząć wszystko od początku to masz rację. Dla mnie to jest bez sensu.


Czołgu waga to również element rozgrywki
Nie wiem w końcu jak to zostało ustalone z tymi zdjęciami wagi, czy trzeba do końca października czy można w listopadzie, ale jak widać na przykładzie Fansa - możesz przewidzieć ile będziesz ważył i robić z ciężarem dla wagi przewidzianej a nie aktualnej. Gorzej jak się okaże, że tej przewidzianej nie osiągniesz Jest ryzyko jest zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12185 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
ruski czołg
fanss
ruski czołg
Mam wrażenie, że dzielnie walczymy z problemami, których by nie było

Mam wrazenie, ze kreujemy problemy, ktorych nie ma.



No jeśli dla Ciebie nie jest problemem to, że wrzucając na koniec grudnia nową wagę muszę zacząć wszystko od początku to masz rację. Dla mnie to jest bez sensu.


Czołgu waga to również element rozgrywki
Nie wiem w końcu jak to zostało ustalone z tymi zdjęciami wagi, czy trzeba do końca października czy można w listopadzie, ale jak widać na przykładzie Fansa - możesz przewidzieć ile będziesz ważył i robić z ciężarem dla wagi przewidzianej a nie aktualnej. Gorzej jak się okaże, że tej przewidzianej nie osiągniesz Jest ryzyko jest zabawa


No brawo Zaczynalem powaznie watpic w swoje mozliwosci komunikacyjne (i tak liche), ale dokladnie o to chodzi.


Czolgu, zaplanuj sobie, ze np do konca listopada bedziesz wazyl 130kg, tyle podaj jako wyjsciowa i dzialaj. Jak cie do lodowki po browara bedzie darlo to sobie przypomnisz, ze na darmo walczysz jak 130 nie osiagniesz. Na Grudzien za ciosem, zmien na 120...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
update
Jawor MCw, WLw
Viki waga, póki co nie usuwałem prób, bo w sumie w tym przypadku waga nie wpływa na wyni bo sa tylko wielokrotne - pod dyskusję ewentualną, usunąć zawsze zdążę
Ojan MCw, WLw

reszta czeka na ocenę, począwszy od filmu Itiego i Tsu - Fanss do roboty





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
nie dosc ze schudlam to mi jeszcze kaze prawie 2x ciezszą sztanga machać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
nie dosc ze schudlam to mi jeszcze kaze prawie 2x ciezszą sztanga machać

było się nie awanturować



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131001
Proszę skorygować moją wagę ciała na 71,5 kg.
Tak będzie sprawiedliwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Proszę skorygować moją wagę ciała na 71,5 kg.
Tak będzie sprawiedliwiej

nie wiem czy będzie sprawiedliwiej, ale proszę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Kabo na jestem w robocie!!! Znaczy już wracam. Jutro zapowiada się spokojniej, to lookne na Tsu. ITI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanss
Kabo na jestem w robocie!!! Znaczy już wracam. Jutro zapowiada się spokojniej, to lookne na Tsu. ITI?


fanss
U ITI kamera w dziadowskim miejscu więc muszę na kompie looknąć.

U siostry siady jutro na spokojnie policzę, hipnotyzująco jest, ale kilka płytkich rzuciło mi się w oczy.


nie wiem czy już obejrzałeś na kompie, ale i tak po drodze jest jeszcze kilka prób jest do oceny np Ojana chyba
od strony 55 jak zaczniesz to będzie akurat

i wiem jak to jest jak siępali w robocie więc nie poganiam, tylko przypominam



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-10-31 18:34:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja liniowa i plyo

Następny temat

Redukcja, siła, skok w dal

WHEY premium